Ukrainian Ottawa
-
Військовий облік + довідка про відстрочку (у разі якщо вона вам може бути надана). Без цих двох документів ви НЕ можете перебувати за межами України. Контактуйте консульство і вони вам все розкажуть що і як можливо зробити. Виконання закону не означає миттєву мобілізацію і висилку в Україну.
-
Згідно закону ви повині поновити свій обліковий статус і тоді вас будуть обслуговувати. Якщо ви виїхали до Канади на ПМЖ і не знялися з військово обліку, також не одержали відмітку в паспорті про виїзд на ПМЖ і не здали свій внутрішній паспорт - це є порушення закону. Справа в тому, що дуже мало наших людей взагалі виконує хоть якісь закони. Наприклад, якщо ви приїхали до Канади як турист, тимчасово, то ви теж повині стати на консульський облік. Це майже ніхто, ніколи не робив.
-
Понял спасибо. Спрашивал о процессе постановки на постоянный учет в консульстве 1 месяц назад - сказали ожидание больше года, в добавок ко всему еще и процесс муторный (можно по доверенности из Канады сделать правда) да и еще в довесок дату нужно поймать что-бы попасть в консульство (что само по себе головняк). как-то много телодвижений непонятно зачем. хорошо что перед принятия закона сделал себе загран на 10 лет. Поэтому побуду ребёнком совка еще немного лет а там глядишь либо ишак сдохнет, либо падишах...
-
Ці всі закони звучать лишень гарно. Більшість з них не працюють без хабаря і навіть до війни не працювали. В 2020 році були внесені зміни в регуляторні акти які регулюють питання консульського обліку. І зараз там перелік документів абсурдний повністю. Переважна більшість людей які за кордоном були навіть до війни знаходились там на робочих візах які не дозволяють вже кілька років стати на постійний консульський облік
-
згоден, але в любому випадку іншого шляху немає, люди які не дотримувались закону фактично вистрілили самі собі в ногу. Навіть в інструкціях IRCC вказано, що при виїзді на мпж до Канади в своїй каунтрі оф оріджин ви повині обов'язково виконати всі формальності які пов'язані з виїздом на ПМЖ щоб уникнути проблем в майбутньому з офіційними представництвами вашої країни і Канаді, а також з боку урядових установ Канади. Але більшість цего не виконувала, тому нема чого жалітися.
-
ніякої різниці, згідно закону про перебування громадян України за кордоном ви повині стати на консульський облік, без різниці з якого приводу ви тут знаходитеся. Це закон, який ніхто і ніколи з наших громадян не виконував, нажаль. Коли був землетрус і цунамі в Тайланді 98% громадян Німеччини дуже швидко ідентифікували і розшукували - бо вони всі на протязі 2-3х днів ставали на облік у своєму ботшафті. Їх там загинуло майже 4 тисячі чоловік і держава знала кого і де шукати. Але це не про нас, нажаль.