PR CUAET
-
Найбільш логічно, як на мене, виглядає історія, де Канада просто дозволяє українцям, які мають все для подачі на ПР подаватись з протермінованим паспортом, адже працююча людина, яка виконує усі вимоги імміграційної програми не винна у тому, що її держава відмовляє їй у праві отримати актуальний документ. От і все.
-
Мені не раз писали що PR це внутрішній документ. Для вʼїзду потрібен паспорт. PR кажуть це як віза. Не впевнена в точності цих даних.
-
В такій же ситуації
-
Мій чоловік 26
-
Зайшла на сторінку офіційну консульства Едмонтона то в них немає інформації ніякої там
-
Гена, мені подобається ваш оптимізм .
-
Діяти по одному може бути не так ефективно як всім разом. Ми ж хочемо просити віднестися з розумінням до всіх українців з такою проблемою а не тільки до тих за яких роботодавець “вписався».
-
Я не юрист, але… стало цікаво з академічної точки зору: чим саме прохання відрізняється від вимоги? Я собі розумію так (юристи, якщо такі є в групі, поправте мене будь ласка, якщо я помиляюся): - Прохання до виконання не обов’язкове, наслідки відсутні; - Вимога до виконання не обов’язкова, наслідки присутні. З огляду на цю логічну конструкцію (якщо вона правильна в юридичній площині), надання (або ненадання) послуг за певної умови, котра є ключовою для вчинення дії - є вимога. А отже - не «прохання». Так? Ось така логічна «піраміда». Є правники, бажаючі її поламати?
-
Ви знущаєтеся? Люди тут місяцями ловлять слоти взагалі-то
-
Знову ж таки, я би зверталася до місцевої влади і просила допомоги у продовженні WP на основі протермінованого паспорту, адже посольство моєї країни відмовляє мені у виготовленні документи і як ніяк не можу на це вплинути. Також просила б допомоги у свого роботодавця - типу лист підтримки до місцевої влади про те, що готові допомогти мені із закритим WP і тп. Навіть якщо це не спрацює, я би спробувала усі варіанти, адже це все що мені залишається