PR CUAET
-
Товариство, вітаю! Якщо написано у воркперміті, що працювати можна тільки, наприклад, в Онтаріо, то як це змінити, щоб можна було в іншій провінції працювати?
-
Дякую! Просто важко чекати 😅 руки чешуться податись.
-
@OstapBosak Вітаю! Якщо написано у воркперміті, що працювати можна тільки, наприклад, в Онтаріо, то як це змінити, щоб можна було в іншій провінції працювати?
-
Зашли в канал а потом Playlists
-
Звідси випливає, що переслати документ не вийде, як і для ДП так і для МЗС. Але особисто я розумію слово переселання як відправка ДХЛ, тобто получається, що консул все ж забрати може( у випадку, якщо ти у нього робив) ? Люди підскажіть, що думаєте нарахунок цього. Дякую
-
Добрий день. Підкажіть будь ласка. Хочу заповнити заяву на отримання паспорта і оплатити. На сайті посольства у Едмонтоні є заява, я її роздрукувала але не знаю як її заповнити. Підкажіть хто знає. Управління ДМС - Якої області писати? Там де жила з дітьми? Територіальний підрозділ - який? Що таке - назва ЗДУ?
-
Вибачте за уточнення, а це вам з якого консульства надійшов лист з таким текстом?
-
ключове - це самозабезпечуваність, що у вас є робота і ви не берете допомогу
-
То дуже смішно, але правда, бо на собаку нема хелс карти :))))
-
можу трохи розповісти за процедуру виїзду на пмп з україни. мій чоловік пройшов її і ми змогли легально виїхати півроку назад. спочатку подається заява в міграційну службу україни - дмсу, яка не вимагає ніяких підтверджень про мету виїзду. вони 3 місяці розглядають цю заяву, скоріш за все перевірка від сбу що вам дозволено виїжати (ніяких злочинів, військової таємниці і тд). на цьому етапі наш друг наприклад застряг на 4-5 місяців, хоча в нього нічого такого не має бути. коли нарешті дозвіл прийшов поштою, потрібно було 1) взяти довідку з податкової про відсутність заборгованостей, 2) виписатись з місця прописки з причиною "виїзд з метою вибуття за кордон", яку вони поставлять тільки якщо виконаєте наступне 3) знятись з обліку в тцк в цій ситуації людина, яка є призовником з приписним, має право знятись з обліку, якщо має відстрочку, наприклад студент іноземного внз. у деяких це не виходило зробити, тому вони робили запит в тцк з адвокатом, або виписувались і пробували інший тцк. після виконання цих трьох умов можна отримувати печатку в укр паспорт і загран паспорт про вибуття на пмп. з цієї печаткою, а також штампом в приписному, випустили на кордоні. також по старим законам є обов'язок стати на консульський облік, але наприклад "військовий облік не ведеться" як скинули на скріншоті вище. ну а з новим законом є 30 днів щоб знову стати на військовий облік і 60 щоб оновити дані, не зважаючи на те що ця процедура була пройдена.