PR CUAET
-
Мои соболезнования кстати
-
🇨🇦⁉️ Рейтинг Express Entry та мовний бал⁉️🇨🇦 Здавалося б, все просто – чим кращий результат мовного тесту, тим вищий рейтинг у Express Entry. І це справді так, але є нюанс: існує якесь граничне значення, понад яке результат мовного тесту дає значний приріст рейтингу. ⚪️ Ситуація 1 Кандидату 28 років, має 4 роки робочого стажу, ступінь магістра, IELTS 6.5/6.5/6.5/6.5. Він реєструється в Express Entry та отримує рейтинг 381 бал. Це, скажімо прямо, критично мало. ⚪️ Ситуація 2 Той же кандидат, але він здав IELTS повторно з більш високим результатом (це, до речі, часто спостерігається на практиці — перший тест так собі, слідом за ним другий уже з нормальними балами). Повторний IELTS - 7.0/7.0/7.0/7.0. Він оновлює результат у своєму профілі Express Entry, оновлюється і рейтинг – стало вже 405 балів. Це помітно найкраще, але не ідеально. ⚪️ Ситуація 3 Кандидат бере інтенсивний курс, хорошого репетитора - словом, докладає всіх зусиль, ще раз здає IELTS і отримує 8.0/7.0/7.0/7.0. Вносить ці дані у профіль, і одразу бачить свій новий рейтинг – 479 балів. 479 — це вже файний результат для деяких потоків, і він був досягнутий виключно за рахунок англійської! ❗️Виявилося достатнім покращити Listening тільки на один-єдиний бал, щоб отримати +74 до рейтингу в Express Entry! IELTS 8/7/7/7 — це і є результат тесту, який дає великий приріст рейтингу. Відбувається це за рахунок двох додаткових факторів, які вступають у гру при підрахунку: поєднання мови та освіти, поєднання мови та досвіду роботи (тобто приріст не завжди буде настільки великим – він залежатиме не лише від IELTS, а й від освіти та стажу; але для магістра з трьома роками досвіду роботи цей приріст буде максимальним. Висновок, на який насамперед слід звернути увагу магістрам із трирічним стажем: якщо ваш IELTS нижче, ніж 8/7/7/7, варто кинути всі сили на вивчення англійської! Як тільки ви досягнете цього результату, ваші шанси отримати ПМП у Канаді підвищуються радикальним чином. #ee #мова #expressentry #ielts #englishtest
-
Невозможно представить свою жизнь без знания английского языка. И его можно изучить самостоятельно. Делюсь с вами ресурсами, которые будут полезны для самостоятельного изучения английского языка. Бесплатные сайты для изучения грамматики: 📌 lnkd.in/g75pjqPq 📌 lnkd.in/gUYiNPYU 📌 lnkd.in/gTBFVgWM 📌 lnkd.in/gDYTcuv2 Очень прикольный ресурс, где вы можете пообщаться с искуственным интеллектом: 📌 lnkd.in/giRekfJW Наиболее распространенные Irregular Verbs: 📌 lnkd.in/guSipZM7 Топ из самых популярных Phrasal Verbs (значительно упрощают жизнь при ведении диалогов): 📌 lnkd.in/g4b-gMYj Для тех, кто часто пишет formal business emails (отличные ресурса с объяснениями правил и шаблонами): 📌 lnkd.in/g5Kzj2ES 📌 lnkd.in/gyVxH5cn Для просмотров фильмов на английском с субтитрами: 📌 http://www.hamatata.com/ 📌 lnkd.in/gEqit-kS 📌 http://new.2sub.tv/ 📌 lnkd.in/gTBFVgWM Тут можно 30 дней бесплатно попользовать книжки: 📌 amzn.to/2DH4arI Для любителей почитать комиксы: 📌 lnkd.in/g729fS6Y Замечательный словарь с толкованием слов на английском, синонимами и даже истории возникновения слова: 📌 lnkd.in/gSCx-_yk Для прокачки Listening skills очень рекомендую слушать радио (помогает даже прослушивание на фоне - научитесь понимать речь и усвоите интонацию и произношение): Для прокачки восприятия американской речи: 📻 National Public Radio Для прокачки восприятия британской речи: 📻 LBC News Также советую поглядывать YouTube блоггеров (носителей языка): Преподаватели, которые в наглядной и яркой форме объяснят грамматику и дают повседневную лексику: 📺 @LearnEnglishwithHarry 📺 @papateachme Девушка web & graphic designer, рассказывате про свою рабочую рутину и много других интересных фишек (отлично подходит для IT сектора): 📺 @charlimarieTV Для тех, кто хочет знать всю про мир компьютеров и их беспощадные новинки: 📺 @PcCentric Если вам интересна наука, то одназначно вам к этой дамочке: 📺 @DrawCuriosity Приложения для общения с носителями языка: 📱 InterPals 📱 HelloTalk 📱 Tandem ✔ Не бойтесь совершать ошибки. Уверен, что даже на русском языке вы совершаете кучу фонетических и речевых ошибок, не говоря уже про грамматические. Но никого это не останавливает говорить и слушать. Пробуйте говорить, чаще пишите на англйиском. Все получится!
-
Вже ні. Принаймі не знаю таких випадків, щоб були запити після порталу 1. Хіба що запит на нове фото після отримання eCoPR.
-
Насправді, цікаве питання. Оскільки, як наразі відомо (але, можливо, ще будуть зміни та доповнення), свої дані для ТЦК треба буде оновити, щоб отримати послугу (чоловікам з 18 років) На момент подачі, якщо я правильно зрозуміла, вам ще не буде 18 років. А отже, мають прийняти документи на оформлення паспорта без оновлення даних в ТЦК. Виходить, що якщо уточнення даних буде лише на етапі подачі документів, то вам мають потім видати паспорт без додаткових дій. Якщо ж буде вимога оновити дані перед тим, як забрати документи - тоді вже все повністю міняється Швидше за все, будуть ще якісь пояснення щодо 17-літніх людей
-
Вам потрібно зателефонувати в CRA і усно їм надати інформацію про свої доходи за 2022 рік, та за 2023 рік до того моменту як приїхали в Канаду. Без цього вони не можуть розрахувати Ваші виплати (ССB).