PR CUAET
-
Вже ні. Принаймі не знаю таких випадків, щоб були запити після порталу 1. Хіба що запит на нове фото після отримання eCoPR.
-
Насправді, цікаве питання. Оскільки, як наразі відомо (але, можливо, ще будуть зміни та доповнення), свої дані для ТЦК треба буде оновити, щоб отримати послугу (чоловікам з 18 років) На момент подачі, якщо я правильно зрозуміла, вам ще не буде 18 років. А отже, мають прийняти документи на оформлення паспорта без оновлення даних в ТЦК. Виходить, що якщо уточнення даних буде лише на етапі подачі документів, то вам мають потім видати паспорт без додаткових дій. Якщо ж буде вимога оновити дані перед тим, як забрати документи - тоді вже все повністю міняється Швидше за все, будуть ще якісь пояснення щодо 17-літніх людей
-
Вам потрібно зателефонувати в CRA і усно їм надати інформацію про свої доходи за 2022 рік, та за 2023 рік до того моменту як приїхали в Канаду. Без цього вони не можуть розрахувати Ваші виплати (ССB).
-
Так, в нас також і за 2021 рік теж запитували.
-
Щодо терміну розгляду: Ми в Канаді вже 22 місяці. Подалися на CCB в 20 місяців як в Канаді. Отримали відмову. Подалися на оскарження, і вчора прийшло повідомлення що вони обіцяють розглянути нашу справу до 19 березня 2025 року 🙄🙄🙄. Прикріплені документи досі не прочитані, в CRA телефонували і надавали word income. Чому така фігня з терміном розгляду не розуміємо 😔.
-
Гуманітарну програму, на відміну від економічних, не можливо підвʼязати до особистого кабінету і відслідковувати процес. Єдиний варіант - подавати запит на розкриття інформації ATIP (Access to Information and Privacy) - документ на 25+ сторінок, в якому будуть всі деталі щодо поточного стану розгляду справи. Термін отримання відповіді - 30 днів. Подеякують, що формування звіту ATIP допомагає "зрушити" розгляд справи, якщо довго немає ніяких змін
-
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, я правильно помню, что для получения баллов за 2 года работы в Канаде по программе СЕС не есть обязательным, чтобы эти два года были из одного нока и достаточно, чтобы это были ноки от 0 до 3?
-
Я би вам радив переводити всі, я памʼятаю що у wes це не впливало на ціну, але комбінації декількох можуть дати вищу ступінь, якщо у вас не вистачає, я так дружину подавав коли, то подавав всі, і це не впливало на вартість і дали мастер. Чи дали мастер якщо б був просто специаліст - не відомо, бо вони ж дивляться по годинам, очка або заочка і тд. Подавши всі - ви нічого не втрачаєте.
-
Дуже залежить що куди подаватис вимоги різні, можуть вимагати перекладача тільки з конкретною сертифікацією, ціни теж дуже різні, мабуть залежить від обʼєму. Плюс іноді ви можете декілька документів завірити як один - тоді на нотаріусі ви добре зекономите.
-
Гуманітарна програма - це не про заповнювання форм, це про написання твору, своєї історії, яку підтверджуєш листами, фото, та ін. Це не математика, як економічні програми, це "література" :) Гарні іміграційні консультанти не будуть займатись роботою над вашими помилками, вони самі "створюють" кейс з наданих вами фактів. А до не гарних звертатись не варто - втратите гроші та час
-
Хотів спитати 2 питання. Якщо Express Entry через CEC - то всеодно запитує Proof of funds. Треба надати стани рахунків, але за умови CEC це не треба на справді. Хто як показував гроші? Чи завантажували пейстаби або ні, бо нема окремих форм де питали б paystubs. І друге питання стосовно Proof of upfront medical exam. Хтось надавав просто номер, без повної форми ? В мене є тільки номери, а форм немає, бо спочатку займалась агенція документами, бо їхав як воркер, і в мене тільки IME номери є і все. Чи достатнього цього на практиці приатачити документ в якому просто вписати номер IME текстом?