Українська Манітоба
-
Як сезонний заробіток - це прекрасна можливість для людей без дітей
-
Що в Арборг , що в Гімлі, приїхало дуже багато людей. І як не дивно всі знайшли роботу. Знаю дуже мало, хто поїхав назад. Тепер щодо гуртожитку. Він слугує, як тимчасовий прийомний варіант щось типу готелю для інтерлейк регіону. Через гуртожиток за 2 роки пройшло 250-300 людей, можливо на даний момент і більше, які залишились в регіоні. Дехто жив 2 місяці , дехто тиждень, а дехто залишився на постійне проживання в гуртожитку. Роботу знайшли всі, нікого немає без роботи, хто живе більше місяця… Містечко і околиці розраховані на пенсіонерів, які приїжджають, часто навіть з інших провінцій на пенсію, тому робочих рук і молоді катастрофічно не вистачає. А описані проблеми: садочок, зп на мінімалках дороге житло, відсутність фонду для оренди, медицина, транспорт, дешевих музикальних і спорт шкіл, палаців творчості відносяться до всієї рурал Манітоба і Канада. В гуртожитку є шатл , який возить людей по замовленню на роботу, з роботи по місту і околицях кожного дня. Це чи не єдине місце, де ще можуть взяти без мови, бо у кожному бізнесі містечка є українці вже)))
-
В одну сторону
-
Давайте, до 100 км
-
Місто прекрасне. Живу у Гімлі. Вище писала свою особисту думку, що батькам з дітьми до 12 років треба бути готовим до викликів, це стосується не тільки Гімлі. А людям без дітей скрізь легше, вони мобільніші.
-
Спокійне місто. У мого знайомого вкрали велосипед, але це лише один мені відомий випадок. Цього року чоловік зі зброєю бігав по місту. Але два випадки за рік з гаком, що я живу.
-
Всім привіт шукаю дівчинку на прибирання ( підробіток) з авто на сьогодні 🙂
-
Попит на механіків, кухарів, людей по догляду за пристарілими людьми. В сезон вакансій відповідно більше. Місто для тих хто не любить галасу міста.
-
Все залежить від того, ким саме ви плануєте працювати в ІТ. Для Software developer, на мою думку, саме знання потрібного стеку технологій є пріоритетним. Але треба розуміти, що ця робота полягає на постійному вивченні чогось нового та чим більше у вас знань й, саме головне, "практики" тим крутіший ви спеціаліст та цікавіший для ринку 🙂 Але якщо не знаєш англійської мови то я б навіть не починав вчити програмування, тому що вся документація на англійській мові. І навіть якщо ви будете вивчати за допомогою укр/рос мовних блогирів чи книжок, то потім вам буде нереально складно не тільки в комунікації з іншими співробітниками а й у пошуку інформації, що є теж дуже важливим скілом. Для QA я б навпаки більш зусиль приклав на вивчення мови. Якщо ви плануєте менеджерською діяльністю, то там англійська, англійська й ще раз англійська 🙂 Для Solution Architect потрібно бездоганно розуміти технології та вільно розмовляти англійською.
-
А 'Oak Hammock Marsh Wetland Discovery Centre' цікаве місце?