PR CUAET
-
*❗️ Украина подала в Совет Европы заявление о частичном отступлении от соблюдения Европейской Конвенции о защите прав и свобод человека.* В тексте говорится, что в ходе военного положения права человека, предусмотренные рядом статей Конституции, могут быть временно ограничены. В том числе право на: ◾️ свободные выборы; ◾️ право на неприкосновенность жилья; ◾️ тайну переписки; ◾️ невмешательство в личную и семейную жизнь; ◾️ свободу передвижения и выбора места жительства; ◾️ свободу мысли и слова; ◾️ проведение собрания; ◾️ образование и предпринимательство. Среди мер, которые могут принимать власти: ◾️ принудительное отчуждение частного или коммунального имущества для нужд государства; ◾️ введение комендантского часа; ◾️ особый режим въезда и выезда; ◾️ ограничение передвижения граждан и иностранцев; ◾️ осмотр вещей, транспорта и жилья; ◾️ установление военного сбора для физ- и юрлиц.
-
Стаття 157. Конституція України не може бути змінена, якщо зміни передбачають скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина або якщо вони спрямовані на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України. Конституція України не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану.
-
А що так можна було 😳??? дякую, спробуємо завтра
-
вам потрібно вказувати цю цифру із NOA, якщо у вас ще немає NOA, значить вашу декларацію ще не розглянули, якщо її ще не розглянули, то ви не можете зареєструвати свій cra кабінет
-
The response from the navigator and settlement officer. Трохи ввела Вас в оману. Зараз перевірила, то був лист про виключення на Employer Registration Certificate. Як бачите з листа від офіцера, то LMIA не потрібно, бо маєте відкритий дозвіл на працю. LMia дозволяє наймати на роботу іммігрантів, але ви вже в Канаді і вже працюєте
-
Візи і перміти ще діють! Ви ще не постійний резидент Канади. Коли отримаєте eCoPR - тоді Ваш статус зміниться і документи типу віза і перміт втратять свою силу.
-
наш бухгалтер може вам допомогти після отримання письмового дозволу на вхід
-
Дякую за відповідь
-
можна
-
*Україна перестала виконувати норми щодо дотримання прав людини* Україна, як держава-член Ради Європи, зобов’язана виконувати норми щодо дотримання прав людини, передбачені Конвенцією; у разі їхнього порушення або організації можуть подати позов проти України до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі. Утім ЄКПЛ дає державам-членам право заявили про аргументоване відхилення від виконання окремих зобов’язань через особливі обставити, у тому числі через військову агресію. У листі від 4 квітня 2024 року Україна повідомила Страсбург, що надалі на її територію не поширюватимуться зобов’язання українського уряду щодо дотримання статей 8 (право на повагу до приватного та сімейного життя), 10 (свобода слова) та 11 (свобода зібрань та об’єднань), стаття 2 протоколу 4 (право на вільне переміщення людей), а також три статті з першого протоколу – №1 (захист приватної власності), №2 (право на освіту), №3 (право на свободу виборів).