Імміграція до Манітоби
-
Є два шляхи, які діяти. 1) завірити дану форму онлайн в канадського нотаріуса. Присутність батька обов'язково 2) Дехто робив настане. В Україні зробити нотаріально документ, де буде вказано, що батько погоджується, що дитина буде іммігрувати та жити в Канаді і може її не бачити довгий час, просити нотаріуса завірити такий документ. Перекласти на англійську. Також батько заповняє форму IRCC та підписує. Це все разом скануєте і доручаєте до аплікації.
-
Подивлюся в закріплених, дякую
-
Це обов'язковий документ. Навіть якщо вам вдасться знайти укр нотаріуса, який вам підпише щось подібне, то ця форма повинна бути підписана також. Дивіться в закріплених imm 5604. Як підписати таку форму з канадським нотаріусом онлайн. Це, як на мене простіше
-
Дуже дякую!
-
🔫 Анна кікнуто — повернути цього користувача можна тільки розбаном у налаштуваннях чату. За кік проголосували: @liubar_andrey, @zern9tko, @valentyna_semenova, Dmytro, @rinkaa_r, Андрій, @tetiana_behma, @Malesdi, @Kseniya_CPO, @FromMessenger Info on moving from 🇺🇦 to 🇨🇦
-
@banofbot
-
вітаю) підкажіть, будь ласка, якщо я зараз допрацьовую на роботі 6 місяців 1 тиждень, а потім починаю на новому місці, я можу подаватись на пр за зв'язком через роботу? типу податись, а потім через 2 дні написати, що я змінюю роботу? чи це буде місреп, бо в мене вже є новий контракт на руках?
-
Найшла роботу зараз маю випробувальний термін job offer отримуємо після випробувального терміну ?
-
Про відмови з 2 громадянствами не знаю. Є кілька знайомих з 2 громадянствами що приїхали по CUAET. У них було по 2 громадянства ще до заповнення анкети CUAET. Отже вписали їх в анкету. Деякі з 2 громадянствами вже подалися на номінацію. Не знаю чи по SWO спец вибірка чи SWM. По SWO спец вибіркі можно подаваться лише громадянин України. Я так гадаю, інші громадянства в цьому не перешкода (моя особиста думка)