PR CUAET
-
Це на мене такий хейт накинувся? Я ж культурно свою думку висловлюю. Але я кажу правду. 1) Ви кажете що держава не ефективна. Я з вами згідний. Неефективна. Можна було спробувати хоть половину поліцейських відправити на фронт, або звільнити зі служби. 2) ви кажете, треба було частину чиновників відправити на війну. Так я з вами згідний. 3) чи є в нас проблеми із корупцією? На жаль так. Багато корупційних скандалів спливло. Тільки вот, навіть по історії, завжди краще український рідний бардак, чим московський уряд на нашій землі. Вони точно вже панькатися не будуть. Мало прикладів? 4) чи критикую я чоловіків які втекли? Ні не критикую. Я розумію, не всі сміливі і дехто хоче банально врятувати своє життя. Це нормально. Але я вот вперто не розумію, чому ці чоловіки ображаються на державу що вона їх заставляє виконувати свій громадянський обов'язок під час війни. Держава повинна заставляти поліцію йти воювати. Але це не означає що вона повинна давати якісь пільги чоловікам закордонном. Вот вибрали втекти, тоді просто не ображайтеся на державу котра намагається вижити. Якось так я думаю
-
Так можно продовжити в живій черзі, і всім так раджу, бо довго чекаю свій. Ми мешкаємо в провінції Альберта і в нашій родині медичне страхування закінчується коли і wp.
-
питання ж не в тому хто втік від війни. питання в тому хто живе і працює в державі + воює, а хто ні. для держави ті, хто виїхав 5 років назад ще гірші бо вони всі ці роки взагалі працювали на іншу країну і платили податки не в україну, навідміну від тих, хто виїхав з україни лише вчора.
-
а яка різниця? вони "прєдатєлі" ще більше бо поїхали ще раніше 😁
-
Почитайте історію парагрвайської війни та її наслідки, де її диктатор, який повірив, що можна виграти війну, якщо в тебе в кілька разів менше населення, ніж у супротивника. Відбулося руйнування існуючої держави, втрата територій і руйнація парагвайської економіки, так що навіть через десятиліття вона не змогла розвиватися так само, як її сусіди. За оцінками, Парагвай втратив до 69% свого населення, з яких 90% становили чоловіки, а також мав великий борг за війну з країнами-союзниками, який, не будучи повністю виплаченим. Там теж усі виконували громадянські обов'язки.
-
А у меня получилось дозвониться два раза из двух. Звонил около 9 утра. Ждал около 20-25 мин. пока свяжут с оператором. Но вся их помощь заключается в том, что пишите нам письма. Вот и все. Так что вам можно и не звонить, письма вы и так отправили.
-
А, ну тоді отримуєм ПР і все😁
-
Підкажіть, будь ласка, не можу розібратись щодо employer authorization форми для Tech Pathway. В чеклісті документів написано, що AAIP запросить її напряму у роботодавця, але нижче написано, що обов’язково треба додати форму в апплікейшн.. хоча її немає в переліку документів на завантаження. Не можу зрозуміти чи все ж таки мені потрібно її зараз у роботодавця просити, чи чекати запрос AAIP до роботодавця.
-
Не у всіх країнах це так просто)
-
а чому тоді жінки вирішують за чоловіків воювати нам чи ні?
-
Подумав над вашим питанням. Чесно, не бачу різниці. Перед конституцією всі громадяни мають рівні права і обов'язки. Тоді чому люди в Україні повинні залишати свої сім'ї і йти воювати, а українці котрі живуть 5 років і більше закордоном повинні мати законну відстрочку