PR CUAET
-
Це не так. 45 років - це межа між першим та другим розрядом. Але мобілізувати можуть і перший і другий розряд. Як і першу та другу категорію. На цей класифікатор дивляться, щоб встановлювати пріоритети, але в пріоритету є також ще і спеціальність. Тож, для дефіцитних - можуть мобілізувати і другу категорію і другий розряд. До запасу першої категорії належать військовозобов’язані, які проходили військову службу та отримали військово-облікову спеціальність. До запасу другої категорії належать військовозобов’язані, які не здобули військово-облікової спеціальності під час проходження військової служби або взагалі не проходили службу. Згідно зі статтею 28 закону "Про військовий обов’язок і військову службу", запас військовозобов’язаних поділяється на два розряди, що встановлюються залежно від віку військовозобов’язаних. військовозобов’язані, які перебувають у запасі та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, поділяються на розряди за віком: Перший розряд — до 35 років. Другий розряд — до 60 років. Військовозобов’язані офіцерського складу, які перебувають у запасі, також поділяються на розряди за віком. Перший розряд: молодший офіцерський склад — до 45 років; старший офіцерський склад: майор (капітан 3 рангу), підполковник (капітан 2 рангу) — до 50 років; полковник (капітан 1 рангу) — до 55 років; вищий офіцерський склад — до 60 років. До другого розряду належать: молодший та старший офіцерський склад — до 60 років; вищий офіцерський склад — до 65 років.
-
Нема такого в Присяги. Не нагнітайте. Вона не змінна з 1991 року. Їх текст є на офіційному сайті. Обов'язок такий мають тільки ті резервісти, яки брали участь у бойових діях ще з 2014 і коли їх демобілізували - то вони підписували обов'язок прибути у 3 дні з моменту їх мобілізації , але і вони отримували персональне повідомлення прибути. Щоб ви розуміли - цих резервістів призвали ще перед 21 лютим 2022. Ще до початку повномасштабного вторгення та Указу президента о мобілізації. У нас був такий на роботі. У понеділок подзвонив , що він не вийде та поїхав. І тоді для мене було зрозуміло, що війна буде. Але не зрозуміли були масштаби. zakon.rada.gov.ua/laws/show/1936-12#Text ВІЙСЬКОВА ПРИСЯГА Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаю на військову службу і урочисто клянусь народу України завжди бути вірним і відданим йому, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно дотримуватись Конституції і законів України, зберігати державну і військову таємницю. Я клянусь захищати українську державу, непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності. Я присягаю ніколи не зрадити народу
-
Привет. Подскажите пожалуйста сколько должны дети отучится в школе что бы это считалось что им будет сложно уже вернутся в Украину? И инвалидность это касается главного апликанта или вариант что у одного из детей есть ( поставлено в Канаде) тоже подходит?
-
В аеропорту
-
А чого ви так до цієї статті 335 прикіпили? Це стаття за ухилення від строкової служби офіцерів і вона має санкцію до 3 років. Але ж зараз на цю статтю і не дивляться, бо є стаття про ухилення від мобілізації і вона для усіх військовозобов'язаних не залежно від звання і має санкцію від 2 до 5 років. Тож, стаття. ,335 не дуже цікава, коли є стаття 336 Стаття 336. Ухилення від призову за мобілізацією Ухилення від призову за мобілізацією - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
-
Суть була в тому, що якшо ти офіцер запасу, тобі справу можуть, по закону, відкрити без вручення повістки.