Українська Манітоба
-
Що робити, якщо електронний кабінет призовника ще не запрацював, але і паперового документа немає? Громадянин України може скористатися тимчасовою альтернативною опцією: стати на тимчасовий консульський облік чи оновити свої дані консульського обліку, і тоді подати заяву на отримання консульської послуги, не маючи електронного чи паперового військово-облікового документа. У такому разі не потрібно робити окремий запис в електронній черзі на подання документів для взяття на тимчасовий консульський облік або оновлення даних консульського обліку (такі документи подаються у рамках запису в електронну чергу на відповідну консульську послугу разом із пакетом необхідних для її отримання документів). Перелік документів, необхідних для взяття на тимчасовий консульський облік або оновлення даних для перебування на ньому міститься у відповідному розділі на сайті закордонної дипломатичної установи, яка надає цю послугу для мешканців свого консульського округу. У разі наявності дозволу на проживання в іноземній державі, громадянин має також додати копію такого дозволу до документів для взяття на облік. Важливо уточнити, що загалом така процедура є тимчасовою і діятиме лише до моменту, коли в електронному кабінеті призовника з’явиться можливість самостійного формування електронного військово-облікового документа. З цього моменту прийняття на облік або оновлення даних консульського обліку вже не буде замінювати собою вимогу надання електронного військово-облікового документа.
-
Для отримання консульської послуги електронний військово-обліковий документ має бути достовірним і актуальним, тобто сформованим не раніше, ніж за 3 дні до звернення до консульської установи. Якщо документ старіший за 3 дні, перед зверненням слід заново сформувати його в електронному кабінеті призовника. Зісканувавши код зі смартфона заявника консул зможе у режимі реального часу отримати підтвердження актуальності військово-облікових даних заявника та можливості отримати консульську послугу.
-
МЗС відновлює консульські послуги для чоловіків за кордоном з 18 травня. Консульські послуги будуть надаватися відповідно до закону про мобілізацію. Крім звичних документів, заявники мають подавати свій військово-обліковий документ у паперовому або електронному вигляді. Але паперовий документ можна буде подавати лише до початку роботи електронного кабінету призовника, в якому кожен зможе самостійно сформувати електронний документ.
-
-
Зато черешні дешевої можна наїстись 🙂
-
Тоді зрозуміло, так, тоді на тій зустрічі питайте, я не можу підказати чи дійсно вони якось допомогають, бо не користувався.
-
Можна в Україну поїхати і насолоджуватись черешнею за 2 долари.
-
це тому що люди бідніше і якщо дорожче то беруть дуже неохоче. Ви дивна людина. Треб щоб грошей платили на роботі багато бо кредити житло і садочок і в той же час товари щоб були дешеві. Воно так не працює. Спочатку всі побігли в китай або аутсорс щоб зменшити собівартість і потім побачили наслідки (зростання витрат, залежність).Неможливо тракеру платити 100500 і продавати черешню яку він везе за копійки. Єдиний вихід шукати те що аутсорс для канади, але то складніше ніж знайти таке саме в Україні.