Українська Манітоба
-
Діло не дуже то і в стражданнях, а в фінансовій грамотності. Мені б було краще їздити на bmw, а не на автобусі, але чи розумно купувати авто, бо я так хочу, вартість якої така сама або вища за зарплатню? Я жила у квартирі, яка коштувала мій цілий пейчек, бо я так хочу - було це розумно? Ніхто не рекомендує жити в палатці на вулиці, щоб зекономити, а тверезо оцінювати витрати і доходи.
-
Не повірите але у мене теж є дитина і зарплата у нас на сімʼю приблизно на 30% нижча і нічого, якось живемо 🙂
-
Я не маю нічого проти, просто людина постійно жаліється, що їй не вистачає на життя, що тут погано і тд. І є статистика, що іммігранти першого покоління зазвичай значно бідніші, ніж усі наступні покоління.
-
Ой )) так знайомо ) Я вистрадав- і ви повинні ..
-
Якщо чесно, то це діло кожного, що і як знімати. Якщо люди звикли до хорошого життя і можуть собі дозволили апартаменти за 1800, то є їх діло. Якщо ви знімаєте за 1200 зі скромною ванною, то це теж Ваше діло. Чому всі повинні робити як Ви? Є в мене одна знайома, яка кожного разу розказує про свій тяжкий досвід іміграції і начебто і ніби і в мене іміграція повинна бути такою ж. І хто встановив мірки життя іммігранта? Хто сказав, що треба так?
-
Хоч в чомусь я щасливий, бо в Україні мав рівень життя такий же середній дуже в маленькому місті. І роботу там було дуже важко знайти. Щось нагадує 😂😂😂. Але лякає те, що я не бачу поки як я можу покращити цей статус навіть за 3 роки 🤷. Подивимось, але цікаво.
-
Driver’s Handbook Chapter 4 : Signs and Signals
-
Не можу уявити, як це не сплачувати податок взагалі. Я багато працювала в Україні, тому мала можливість придбати своє житло. Тепер багато працюю в Канаді і теж живу вже в своєму житлі. Якістю отриманих послуг в Канаді задоволена. Ніхто не забороняє українцям вчити мову в Канаді, щоб покращити свій рівень життя
-
Цього не підкажу, як здавав на права в Онтаріо, то інструктор на цьому наголошував, що stop - це complete stop, інакше автоматичний fail 😄
-
Ви не повірити, але ми також поки не ще дойшли до українського рівня життя якщо зіставляти доходи/витрати. Типу, відпочивати по 3-4 тижні на морі, їздити на закупи закордон кожних 2 місяці тощо. Хоча наш дохід досить добрий для Канади 😁, але в Україні саме витрати були нижчі, набагато. Але для нас це був свідомий вибір щодо імміграції, і ми знали, що перші 5-10 років будуть непрості. Якщо людина в Україні немала нічого, то Канада їй відразу зайде, якщо є добра робота. Але, зважаючи на війну, то вибір імміграції був правильним.
-
Повністю зупиняєтесь на декілька секунд і продовжуєте рух
-
Бо стільки кандидатів, що до нього просто не доходять або ж конкуренція зʼїдає 🙂
-
Це зрозуміло, просто стільки часу витрачаєш на те, щоб затейлорити резюме, а його зазвичай навіть ніхто не дивиться, sad 🥲