Українська Манітоба
-
Як заступили, так і прикрили фінансування. Може якісь емердженсі екстренні випадки ще покривають.
-
Порівняйте статистику скільки таких операцій було на рік оплачено при старому уряді і при новому.
-
Так, спробуйте отримати аппрувал. Зараз дуже обрізали ці кошти.
-
WINNIPEG — Fewer than 800 Manitobans underwent out-of-province medical procedures at a cost of nearly $37 million before the surgical backlog task force was disbanded late last year, documents obtained by the Winnipeg Free Press reveal. The Diagnostic and Surgical Recovery Task Force spent $36.95 million over three years — coming in under budget — on 776 out-of-province procedures, according to figures provided in response to a Free Press access-to-information request. The figures were current up to Nov. 15, even though previously scheduled out-of-province surgeries are continuing until the end of March. After forming government following the Oct. 3 election, the NDP first paused, and then shut down, the task force in November. A Manitoba policy analyst agrees. Molly McCracken, director of the Manitoba office of the Canadian Centre for Policy Alternatives and board member of the Manitoba Health Coalition, said she questions how the budget was set for the task force, saying research has shown private health care is more expensive to deliver. “Public dollars were used for private surgeries with no information on the value for money of this service. This lack of transparency in the public health system is unacceptable,” McCracken wrote in an email. www.brandonsun.com/local/2024/01/18/out-of-province-surgeries-cost-nearly-37m
-
Я, якшо чесно, заздрю людям, які все життя отримували фантастичне медичне обслуговування в Україні. Бо до мене там ставились як до гімна в державних поліклініках і лікарнях, де треба було дати хабаря, щоб записатися на прийом до світила, щоб прийняв і гарно розказав про результати аналізів, щоб операцію зробили, ну і віддячити медсестрі, санітарці, сторожу Петру, а ще обовʼязково купити саме ці ліки в саме цій аптеці, ну і вислухати, яка ж це невдячна лікарська робота. Коли зʼявились гроші на приватні клініки - то ходили туди, бо там не срали на голову і каву давали попити. Але результати $$$ аналізів кожен дохтор тлумачив по своєму, і вкінці-кінців все одно впиралось потім в одних і тих самих відомих професіоналів, бо спеціалістів всього лише на пальцях одної руки в цілому місті можна порахувати. Може то просто мені не щастило, але в Канаді - попри купу медичних ситуацій, в яких ми уже були - якось все не так фатально. Найбільше звісно бомбить від емедженсі, але якшо туди не потрапляти - то жити здорово можна.
-
Я зараз якраз роблю проект для Брендон WMCC там все краще, навіть часто туди людей з Вінніпегу направляють. Ну і там якось все затишно, по-домашньому. ❤️
-
Моя знайома починає chemo на наступному тижні…5 днів на тиждень х5 тижнів…🙏як добре що в нас відкрили центр, раніше люди їздили в Вінніпег…
-
Про що я і кажу...
-
От якраз це дуже правильна думка. У нас купа друзів-лікарів, завкафдер медицини, завідуючих відділень, проректорів мед університету, etc. Ніколи в Україні не було проблем щось вирішити, хоча "на сьогодні" і причому часто не за гроші, а по дружбі. Звичайно, за процедуру ти платив, якщо потрібно. Але це не є системний підхід. Уляна щось пробувала зрушити, але так до кінця ту реформу і не проводили.
-
У Cancer Care окремий бюджет і він значно вищий від звичайних проектів.