Pets to Canada
-
В мене ще так вийшло, що зарплата стала нижчою за українську через податки) Бо я пішов на вакансію рівнем нижче (бо не брали через відсутність канадського досвіду). Але це не тема чата, тож думаю не буду флудити. Теперь от шукаю як в "загнівающую" Європу поїхать)
-
хай швидше знайдеться шлях )) всього самого найкращого
-
Наша львІца після 11 годин в переносці))) я такою її ніколи не бачила)
-
И ещё забыла написать. Не знаю как у других и пока в голове не укладывается как она так могла, но в туалет она не ходила на пелёнку 3 дня! Пока в лоток не насыпала камушки, она как пуля полетела рыть лоток и сделала все свои дела))) терпела до последнего.
-
Подскажите плиз, кто-то перевозил с собой в салоне шотландских или британских котов?
-
Мы перевозили шотландца, 16.5 лет котику. За 7 дней до вылета начали давать ему успокоительные (брали в ветклинике).
-
Я прочитала что condor не берётся перевозить шотландцев не в салоне, не в багаже
-
Как раз летели Кондором, проблем никаких не было. Более того, котик спал на руках у жены половину перелета до Торонто.
-
Вы меня обрадовали
-
Так впишите в паспорт вторым владельцем маму.
-
В паспорте на страничке о владельцах место как раз для двоих.
-
Доброго вечора. Дякую адміну за таку пізнавальну групу! Останні тижні читала всі повідомлення. Хочу написати свій відгук про поїздку через польський кордон Устілуг. На кордоні стояли з 17:00 і пройшли в 6:50. Дуже багато машин і не сильно висока пропускна можливість, майте це на увазі коли плануєте поїздку.
Щодо документів на тваринку в нас були:
- внутрішній паспорт - той, що видають часні клініки з усіма вакцинами (зроблена прививка сказу 2 лютого 22 року)
- чіп також зареєстровано 2 лютого 22 року (це важливо, чіп повинен бути оформлений в той же час або до першої/дійсної вакцини - це в нас перевіряли)
- закордонний паспорт зареєстровано 27 лютого 22 року (в ньому в нас немає жодної вакцини, тільки заповнена інформація - заповнювали в державній клініці + сьогодні поставили відмітку що кіт кастрований в часній клініці - це для Канади аби там поставити тваринку на облік і платити менший податок)
- чіп у котика
- титри на сказ (ми робили в Латвії 7.04, хотіли в Україні та через війну не встигли)
- обробка від паразитів в закордонному паспорті (робили сьогодні в часній клініці)
В нас перевіряли:
- ім'я власника тваринки в закордонному паспорті (вписані я і чоловік і ми ж обоє їхали)
- дату вакцини від сказу у внутрішньому (це в нас так, у вас мб в міжнародному) та дату чіпу в міжнародному паспорті (у всіх)
- зчитали чіп і перевірили чи співпадає номер з тим, що вказано і міжнародному паспорті
- в титрах перевіряли назву вакцини (щоб вона співпадала з тою, що вказана в паспорті, тобто щоб дійсна вакцина була з тою ж назвою, що і у титрах. У нас стоїть у внутрішньому), дату щеплення, номер чіпу.
Що питали:
- чому міжнародний паспорт зареєстровано пізніше ніж зроблено вакцину від сказу? Я пояснила що в часних клініках нам видають такі внутрішні паспорти і в них роблять відмітки, а ось закордонний тільки в державній клініці і ми їх оформлюємо за потреби везти тваринку закордон, цього було достатньо.
- чому в міжнародному паспорті не вказані дані про титри сказу? Я пояснила, що здавала титри в Латвії в державній клініці і вони їх реєструють в своїй базі ставлячи тваринку на облік, в наш паспорт інформацію не переносять, цього виявилось досить.
Що не питали:
- справку здоров'я, що видається в держ клініці. Я думала її оформлювати перед поїздкою (я також сторонник робити все по правилам) та в чоловіка помер дядько вчора і я б сьогодні до виїзду не встигла.
- не питали реббіс сертіфікейт та я б його ніяк і не оформила заднім числом. Сьогодні в нашій клініці сказали,що його не перевірятимуть. На майбутнє не робитиму.
- обробку від паразитів не відслідкувала чи перевіряв він її, 99%, що не дивився.
Ще ремарочка: Не знаю хто саме нас перевіряв, але думаю що не ветеринар бо ми нікуди не ходили, а просто передали док-ти на кота та наші паспорти на митніці і митник через віконечко просканував котику чіп. Можливо якщо б був ветеринар на місці до нас би більше чіплялися. Основне що цікавило митника - це наявність і відповідність титрів.
По титрам: Не знаю який вони мають вигляд в інших країнах Європи та в Латвії це звичайна бумажка в електронному вигляді в форматі А4 без печатей, кр-кодів і т.д. Наш лікар сказала, що в Україні вона друккється на фірмовому бланку з гербом чи щось таке. Митник також в тому папірці (на англ мові) не зразу розібрався і я показала де результат і назва вакцини.
-
Ще не знаю коли саме поїдемо до Канади та я відпишусь після того як долетіли (думаю це буде простіше ніж кордон з ЄС пройти)
-
І ось наш красунчик 😸