Pets to Canada
-
В паспорте на страничке о владельцах место как раз для двоих.
-
Доброго вечора. Дякую адміну за таку пізнавальну групу! Останні тижні читала всі повідомлення. Хочу написати свій відгук про поїздку через польський кордон Устілуг. На кордоні стояли з 17:00 і пройшли в 6:50. Дуже багато машин і не сильно висока пропускна можливість, майте це на увазі коли плануєте поїздку.
Щодо документів на тваринку в нас були:
- внутрішній паспорт - той, що видають часні клініки з усіма вакцинами (зроблена прививка сказу 2 лютого 22 року)
- чіп також зареєстровано 2 лютого 22 року (це важливо, чіп повинен бути оформлений в той же час або до першої/дійсної вакцини - це в нас перевіряли)
- закордонний паспорт зареєстровано 27 лютого 22 року (в ньому в нас немає жодної вакцини, тільки заповнена інформація - заповнювали в державній клініці + сьогодні поставили відмітку що кіт кастрований в часній клініці - це для Канади аби там поставити тваринку на облік і платити менший податок)
- чіп у котика
- титри на сказ (ми робили в Латвії 7.04, хотіли в Україні та через війну не встигли)
- обробка від паразитів в закордонному паспорті (робили сьогодні в часній клініці)
В нас перевіряли:
- ім'я власника тваринки в закордонному паспорті (вписані я і чоловік і ми ж обоє їхали)
- дату вакцини від сказу у внутрішньому (це в нас так, у вас мб в міжнародному) та дату чіпу в міжнародному паспорті (у всіх)
- зчитали чіп і перевірили чи співпадає номер з тим, що вказано і міжнародному паспорті
- в титрах перевіряли назву вакцини (щоб вона співпадала з тою, що вказана в паспорті, тобто щоб дійсна вакцина була з тою ж назвою, що і у титрах. У нас стоїть у внутрішньому), дату щеплення, номер чіпу.
Що питали:
- чому міжнародний паспорт зареєстровано пізніше ніж зроблено вакцину від сказу? Я пояснила що в часних клініках нам видають такі внутрішні паспорти і в них роблять відмітки, а ось закордонний тільки в державній клініці і ми їх оформлюємо за потреби везти тваринку закордон, цього було достатньо.
- чому в міжнародному паспорті не вказані дані про титри сказу? Я пояснила, що здавала титри в Латвії в державній клініці і вони їх реєструють в своїй базі ставлячи тваринку на облік, в наш паспорт інформацію не переносять, цього виявилось досить.
Що не питали:
- справку здоров'я, що видається в держ клініці. Я думала її оформлювати перед поїздкою (я також сторонник робити все по правилам) та в чоловіка помер дядько вчора і я б сьогодні до виїзду не встигла.
- не питали реббіс сертіфікейт та я б його ніяк і не оформила заднім числом. Сьогодні в нашій клініці сказали,що його не перевірятимуть. На майбутнє не робитиму.
- обробку від паразитів не відслідкувала чи перевіряв він її, 99%, що не дивився.
Ще ремарочка: Не знаю хто саме нас перевіряв, але думаю що не ветеринар бо ми нікуди не ходили, а просто передали док-ти на кота та наші паспорти на митніці і митник через віконечко просканував котику чіп. Можливо якщо б був ветеринар на місці до нас би більше чіплялися. Основне що цікавило митника - це наявність і відповідність титрів.
По титрам: Не знаю який вони мають вигляд в інших країнах Європи та в Латвії це звичайна бумажка в електронному вигляді в форматі А4 без печатей, кр-кодів і т.д. Наш лікар сказала, що в Україні вона друккється на фірмовому бланку з гербом чи щось таке. Митник також в тому папірці (на англ мові) не зразу розібрався і я показала де результат і назва вакцини.
-
Ще не знаю коли саме поїдемо до Канади та я відпишусь після того як долетіли (думаю це буде простіше ніж кордон з ЄС пройти)
-
І ось наш красунчик 😸
-
Вот и свершилось наше путешествие! Вводные такие, паспорт у собаки Украинский (сделан был несколько лет назад), титры (сделаны тоже несколько лет назад), прививки соблюдались все года жизни, поэтому было всё действительно!
Из Одессы выехали два месяца назад с собакой. В день отъезда съездила в государственную ветеринарную службу (7я Пересыпская) и получила Ф1 на всякий случай. В Одессе в сентябре не было где получить международный сертификат. Попросила поставить дополнительно отметки об обработке, хотя это было не обязательно (так мне сказали в ветеренарке). Ехала на поезде Одесса - Пшемышль. Украинские таможиники на животное не обратили внимания, в Пшемышле после пограничного контроля, сразу ветеринарный инспектор. Попросили паспорт и титры. Выписали бумагу о пункте следования. Я ехала в Варшаву. Из Пшемышля до Варшавы добиралась на поезде с пересадкой в Кракове, так как автобусы польские не берут животных, а прямой поезд долго ждать нужно было.
-
Мы вылетали во вторник, поэтому в понедельник, поехали на Гагарина 5, там сделали справку о том что собака здорова, обработка от блох, глистов, клещей и так далее, это пожеланию. Я не стала её делать. Заплатили 80 zł. Потом прошлись на Гагарина 15 (ветеринарный инспектор). Он глянул бумагу которую мне дали в Пшемышле, Ф1, Титры и паспорт. Попросил заполнить бланк о том куда едем, кто перевозит животное и когда. Я вписала обоих владельцев. Через минут 15 выдали справку (бесплатно).
Билеты покупала Air France, на собаку (собака 3 кг - поэтому в салоне) сразу пришло письмо с подтверждением (Pet in Cabin - Confirmed). Отплата в аэропорту уже при регистрации. Можно картой или наличкой. На регистрации попросили собаку посадить в переноску что бы посмотреть как она там помещается. Ничего не взвешивали и не мерили. В Air France разрешено ручная кладь и сумочку, но обе вещи не должны превышать 12 кг.
Перед вылетом из Варшавы я ее отвела в туалет с пеленкой и она сделала все свои дела.
В салоне самолета попросили закрыть переноску, я оставляла маленькую щелочку. Собака не первый раз летит поэтому переноску свою воспринимает нормально, единственное что ей дается ужасно это взлеты и посадка так как нужно ставить переноску на пол в ноги. Всяческие ее задабриваем собачьями вкусняшками. А помимо этого она спокойно спить в переноске у меня на руках. Пить давала из стаканчика, специально всегда прошу дополнительный стакан воды.
В Париже границу прошли очень быстро, очереди не было от слова совсем. Пограничник даже поинтересовался как зовут собаку. Собаку сразу отвела в туалет на пеленку. Одела ей поводок и она спокойно размялась. Она у меня на натуралке, брала с собой две порции мяса, с миске отказалась кушать, а с руки всё за милую душу!
В самолете в Торонто, собака немного понервничала на взлете и посадке, а в целом всё было хорошо! И покушала и по своим делам сходила.
В аэропорту всё было очень быстро на моё удивление! Время не засекала, но очереди почти не было, да и бумаги сделали все минут за 5!
-
Добрий ранок, хто летів х котом а багажі? Дуже потрібно дізнатись всі деталі по можливості. Напишіть будь ласка в дірект
-
У вестджета до конца марта есть рейсы Амстердам Калгари
-
Как ваши перенесли полет?