Український Монреаль
-
Пункт конкретно
-
ЗУ « Допомога сімʼям з дітьми» та постанова КМУ « Порядок призначення допомоги сімʼям з дітьми» на сайті zakon.rada
-
ЗУ «Про допомогу сімʼям з дітьми» розділ l Загальні положення стаття 1 абз 3 є слова « які постійно проживають на території України», а вже в Україні можете проживати де завгодно…
-
Ось форматування правильне
-
Особам без громадянства які посиійно проживають на территорії
-
які постійно проживають в Україні
-
Державні допомоги то не кредити
-
Цитую 2. Державна допомога сім'ям з дітьми призначається і виплачується: громадянам України; іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають в Україні, особам, яких визнано в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, іншим іноземцям, які мають право на державну допомогу на умовах, передбачених Законом України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", іншими законами або міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
-
Взагалі то ні.частина кредитів доступни за кордоном.
-
Вимога проживати на території України стосується всіх державних допомог і субсидії. Як і в Канаді, мабуть…
-
Тобто громадянам за замовчанням
-
Нема і слово про громадянство: Жінки, які мають задеклароване (зареєстроване) місце проживання (перебування) на території України і народили дитину під час тимчасового перебування за межами України, подають видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
-
Можна оформляти не проживаючи в Україні лише відповідно п. 11 пп2) абз. 7, але документи мають бути легалізовані, що включає визнання у дитини українського громадянства, що підтверджується відповідною довідкою.
-
Всім привіт, чи знімав хто з Монобанку в Монреалі кеш через банкомат?
-
Там нема про громадянство, але консульська легалізація передбачає, бо батько чи мати українець (ка)…бо це свідоцтво про народження
-
Тимчасове перебування з точки зору закону це виїзд за кордон без штампу пмп.
-
Віза - загальне правило для в'їзду.. вихід з терміналу то вже окремий випадок, виключення.. кожен вирішує сам.. я завжди за те, щоб був план Б. І потім, бути в Лондоні і не мати можливості вийти в місто?
-
Можна читати, як кому хочеться…але в порядку призначення є перелік документів і слова « тимчасового перебування» і багато іншого… Не варто сперечатися, як часто чути в Канаді « остаточне рішення за офіцером», то і у нас так « остаточне рішення за спеціалістом»…
-
Взагалі то не треба консульска легалізація. Достатньо апостилю який вже тут видають і визнають в Україні. Громадянство має бути у батьків. У дитини автоматично є право на громадянство.