(UA) IT/Tech Ukrainians in Canada
-
тільки якщо послуги для клієнтів в Канаді, якщо не в Канаді то наче ж не треба HST платити
-
Мені теж доводилось дзвонити, тільки так зареєстрували. Доречі, весь прибуток вище 30к оподатковується HST незалежно від того, чи стягуєте ви HST з роботодавця. Це питання варто контролювати самостійно, щоб потім не довелось доплачувати зі своєї кишені
-
В немецком Франкфурте 19-летний афганец порезал украинку. Издание Bild пишет, что нападающий не был знаком с жертвой. Он увидел украинку в парке, подошел к ней сзади, схватил за плечо и нанес несколько ударов ножом в голову и шею. В первые секунды нападения 41-летняя женщина пыталась бежать, но упала. Злоумышленник продолжал наносить удары пока его жертва лежала на земле. Когда на крики стали сбегаться люди, афганец сбежал. Теперь его разыскивает полиция. Украина 24/7
-
Мультикультурализм же
-
в Берлине всё лучше, кроме немецкого)) Да, людей говорящих на английском там больше, чем в среднем по Германии, но с немецким все равно придется сталкиваться. Курьеры например, они не то что в английский не умеют, они и по немецки-то не очень говорят)) Или почта DHL, там в отделениях в основном немецкие тёти предпенсионного возраста, который твой анлийский вертели на всем, на чем можно вертеть.
-
Німеччина - Почали ми з маленького містечка частково відомого тим, що його назва часто звучить в німецьких скоромовках: Оберамергау. Порівняно з Віднем і Зальцбургом, це був як ковток свіжого повітря в прямому і переносному змістах. Баварія взагалі чудова, з того що ми бачили по дорозі, а це містечко - це неймовірна краса. По-перше, навколо нас були альпи. По-друге, кожна будівля була розмальована, правда на церковну тематику, але все-одно гарно. По-третє, тиша неймовірна, а повітря найчистіше як в вашому дитинстві. По-четверте, відносно близько на машині до багатьох туристичних місць, в тому числі замки Neuschwanstein і Hohenschwangau. В перший ми не потрапили, а в другий чекали 2-3 години. Сама екскурсія, хоч і цікава, зайняла може 20 хв, а прийти на оглядову площу можна безкоштовно, тому майте на увазі. Далі рушили в Фрайбург, потім Тюбінген. Там те ж саме: замки, красивезні міста, природа, гори. Загалом Баварія варта, щоб туди приїхати, відпочити, поїсти, поспати, подихати. Після Тюбінгена рушили під Франкфурт в Wiesbaden, місто відоме Нафтусьою (термальні сіркові води) і виноградниками. Були і в Франкфурті - таке собі місто, велике-шумне, біля вокзалу небезпечно. Дуже багато русні. В Німеччині ми були, щоб побачитись з рідними, тому враження в основному від зустрічі з ними а не від міст :). Про німців моя сестра помітила таку річ: не всі, але часто вони абсолютно не усміхаються і не дуже люб'язні в своїй розмові, навіть порівняно з австрійцями. Це стосується в основному сервісного персоналу типу в кафе чи в готелі. Наші хости в Оберамергау - були найприємніші німці серед усіх. Після Канади це помітно, але варто пам'ятати, це така культура, а не проти вас :). По дорозі назад заскочили у Швецінген (тихеньке місто з замком і легким доступом до Хейдельбергу, де теж є замок, рекомендую зупинитись на 2-3 ночі), а потім Пассау - місто на кордоні між Австрією і Німеччиною. Дуже гарне тихе університетське містечко, де дуже часто дощить. Рекомендую зупинитись теж на 2-3 ночі.
-
Частина друга. В минулій частині я описав мій досвід подорожі (з перспективою життя) 3 країнами Європи: Нідерланди, Франція, і Португалія. В цій частині опишу про Австрію і Німеччину, а також Люксембург. Дисклеймер: жодну з цих країн для життя не розглядаю. Як би гарно в Європі не було, а моїй партнерці 16 травня треба було вже назад до Канади через роботу. Мені ж пощастило домовитись попрацювати на парт-тайм ремоуті до 3 червня. Сім-карту з бандлом безлімітного інтернету було вже куплено, покриття теж є, ноут заряд тримає і до телефона підключається без проблем, тож не бачу причин не підпрацьовувати з дороги. Саме так, приїхавши до Відня, ми з сім'єю зняли авто і відправились у роуд-тріп. Першою зупинкою був Зальцбург. Австрія - Відень взагалі пишається своїм імперським минулим, усюди замки, пам'ятки романтизму і австроугорській імперії, музеї, бароко. Сподобалось, що місто зелене, чисте, багато громадського транспорту. Було дуже цікаво, що архітектура Києва і Відня дещо схожа, йдеш по вулиці і згадуєш, десь ти вже це бачив :). На жаль, одразу підійшовши в центр, нас зустрів пам'ятник совєцькому "визволителю" оббитий золотом, ну і чути просто дофіга російської мови. Не знаю як вам, а мені було відразливо. Попри це, в старому місті багато туристів, ходять кінні вози, одна з центрових вулиць повністю пішохідна. А старезна і височезна ШтефанКірхе не дасть загубитися. До речі, якщо будете їхати з аеропорту, то є два різних поїзди: зелений CAT і інший від OBB. Так от, ціна на них відрізняється в 2-3 рази, хоча ні по часу ні по частоті особливо не відрізняються, тому беріть квиток OBB і не звертайте на CAT уваги, unless вам окей на 10 євро більше з людини платити в кожну сторону. Зальцбург - красиве маленьке містечко, основна ідея якого лежить в туризмі (музичні фестивалі і культурна спадщина, типу хати моцарта). Як я зрозумів і з того, що я побачив, центр зальцбурга заповнює багато забезпеченої молоді, що вчиться в місцевих престижних університетах. Престижності, мабуть, додає те, що весь центр Зальцбурга охороняється ЮНЕСКО. По цінам, Відень і Зальцбург приблизно однакові: десь 15 євро з людини. Загалом, Зальцбург здався трохи overhyped. В обох містах було майже комфортно спілкуватись англійською, подекуди співбесідник говорить німецькою, а ти здогадуєшся і кажеш якісь німецькі слова їм, так і розумієтесь.
-
Люксембург - маленька франкомовна країна з одноіменною столицею-героїнею фільму Антоніо Лукіча Люксембург-Люксембург. Трохи менш туристичний ніж Відень чи Франкфурт, Люксембург підкупляє гарним ландшафтом і краєвидами старих мостів, фортець, будівель і церков. Дуже пішохідне місто, з компромісами на рахунок площі для забудови, тому тут так цікаво. Історична будівля підпирає іншу історичну будівлю, а через дорогу від королівського палацу можна пообідати в кафе, де тут же за сусіднім столом обідають депутати чи представники сусідніх країн типу Бельгії. Що цікаво, постійно було враження, що зараз зайде король, або хтось важливий, і ми не знатимемо як себе поводити - чілити чи якось встати поздороватись, але ж то не мій король :). В Люксембурзі дорого. Найдорожче місце в Європі, де ми були. Хоча хто в Торонто живе, той в Люксембурзі не здивується. Сніданок на 4х - 100 євро легко. Тому розраховуйте. Тут гарно і є що дивитись, але з житлом і вартістю всього трохи проблема. Зустріли українців в ресторані, які кажуть, що будуть повертатись назад як тільки зможуть. Ну і місцеві теж кажуть, що в Люксембурзі ніфіга не відбувається, тому тікають. Рекомендую приїхати на 2-3 дні.
-
Рашка знала що у штатів є хаймарси? Знала Рашка тестувала своє ппо проти хаймарсів? Тестувала Антоновський міст кек