Українська Манітоба
-
FYI, реєстрація на сам курс на наступний семестр вже почалася і закінчиться 10го вересня, так що є шанс, що на осінній семестр не встигнете.
-
Десь від 20 мабуть (Мені ще тільки мріяти) Але більш порівняння дохід/витрати все таки вирішує 🙃
-
Доречі а якій доход робить з біча, чоловіка з середнього класу?
-
Я також так думав а потім мені пришлось купити машину і все, тепер треба усе рахувати.
-
Бо все що ви порахували не на один день А взагалі не переймайтесь Якщо вважаєте що купуєте щось зайве, то Ви і так будете це відчувати 😁
-
І це з урахуванням моїх черешень, які я жеру як гіпопотам протягом літа 😂 Ех, вже майже всьо, закінчується сезон ((
-
Margins в продуктових магазинах дуже скромні.
-
Десь 1100-1200 на трьох дорослих, але це лише 5 днів на тиждень, бо вихідними ми їмо out
-
Так, десь 400 баксів в мене одного
-
Самий простий спосію гугл докс з доступом для родини. Просто записуввти усі трати а потім подбівати, що ушло на їжу що ушло на шмот тв кіношку допустимо
-
Канадська середньостатистична сім'я в 4 особи витрачала 11.16 cad в день на одного в 2023. Порахував свої витрати за липень- в мене 11.54 cad в день.
-
Так я так само думав Але навіть по кредитці важко, бо не тільки їжа, всякі дрібниці в квартиру, я навіть пару сорочок та штанів прикупив, щоб в офісі бути нормально Але зараз думаю, то мабуть не суттєво
-
Як, я не розумію як. Ну тобто 10 баксів персики, люби овочі 7 баксів кг. Там я не знаю говядина 18 баксів. Як ви трати 400 баксів в місяць
-
Я не записую, але я знаю що я усе купляю з кредитки і в застосунку можу подивитися скільки витрачаю на їжу Набагато краще ніж зберігати чеки У мене виходить десь $400 При тому що коли не хочеться готувати - замовляю убер😂
-
Так Буду мабуть витрати записувати 😂
-
1000-1600, іноді більше . Це плюс пожерти шаурму , десь тейк аут , може раз - два в кафе
-
Можете написати чим харчуєтесь ? Дуже хочу перейти на правильне харчування🙂 Тут такі всі класні ,правильні 🙃
-
Ми вирішили, що нам дешевше не ходити туди дуже часто тай всьо 😂
-
Витрачати на шкідливу їжу - це не економія
-
Деколи доставку можна замовити дешевше ніж самому приготувати. Доречі я купив недавно 20 пачок чіпсів прінглс по 0.20 центів each 😛
22 Jan 2023, 08:02
181055/230097
40 minutes ago