Українська Манітоба
-
200 баксів це ціна аналізів в Україні, тому ніяких проблем. Але не за 1 аналіз 200, бо то тоді 15-20 тисяч буде😺
-
аналіз крові на множинні показники - це ви робите в Манітобі хоч щороку безкоштовно. Приходите до сімейного або walk-in і кажете, що хочете здати щорічний розширений аналіз крові - і вам дають направлення. Я про те, що необов"язково летіти до Європи, якщо є опція хай за 1200-2000 у Гранд Форкс. Подорож до Європи буде дорожчою, ніж 2000 доларів
-
Якщо справа в одному МРТ і ситуація гостра - безперечно, так. Множинні показники, які я мала на увазі - це не тільки розширений загальний аналіз крові, але і гормональні панелі, якщо сімейний лікар направляє і на них і для цього не треба мати очевидні симптоми, це прям супер
-
В Україні мінімальна зарплата US $195, а середня зарплата US $390. $200 за аналізи - це можуть дозволити не всі люди собі. Я вже не кажу про пенсіонерів, які отримують мінімальну пенсію у 57 доларів. Офігенно, мабуть, розмірковувати про це, коли на канадському рахунку кілька десятків чи сотень тисяч доларів. Чи приїжджаєш до України з кредиткою з лімітом на півсотні тисяч доларів і почуваєшся королем, так?
-
І в чому тут була різниця?
-
Підкажіть, будь ласка, до кого можна звернутись з приводу квитків до України та назад!) Дякую!)
-
Ну у селах мабуть, у великих містах до початку вторгнення найти роботу з зарплатою ніжче $800-900 це треба було старатися. Я навіть будучи студентом, не знаю людей хто отримував менше 20к працюючи фулл тайм, більшість 25-30 отримувала. І це були взагалі різні роботи, від продавців у магазині до офіціантів. Нормальні спеціалісти отримували тисячі доларів у наймі, я мовчу про свій бізнес. Дивитися на офіційні цифри, коли 90% країні отримує зп у «конвертах» це дивно. Яка у Канаді ціна була би на аналізи та обстеження ми не знаємо, а от про усе що с зубами знаємо. Так от, пломбу за 2-3к гривень собі дозволити майже хто завгодно може, а от у Канаді за 1000-1500 це копити треба пів року більшості людей, коли тут треть країні буквально мінімалку отримує. У Канади тисячи плюсів у порівнянні з Україною чи навіть Європою, але доступність медицини точно туди не входить.
-
Візьміть вчителів для прикладу, які вас вивчили. Про які 30 тис зарплати ви розказуєте? Вони не є "нормальні спеціалісти"? Отих 90% отримує зарплати в конвертах і є причина вашої платної медицини в Україні. Як же мене просто верне від оцих трендів "нормальних спеціалістів". В нормальній країні офіціант без освіти, який працює у фаст-фуді, не може заробляти краще як вчитель. Якщо таке є, то це не проблема вчителя, який мало заробляє, а проблема масштабніша, на усю країну.