Українська Манітоба
-
Підкажіть, будь ласка, до кого можна звернутись з приводу квитків до України та назад!) Дякую!)
-
Ну у селах мабуть, у великих містах до початку вторгнення найти роботу з зарплатою ніжче $800-900 це треба було старатися. Я навіть будучи студентом, не знаю людей хто отримував менше 20к працюючи фулл тайм, більшість 25-30 отримувала. І це були взагалі різні роботи, від продавців у магазині до офіціантів. Нормальні спеціалісти отримували тисячі доларів у наймі, я мовчу про свій бізнес. Дивитися на офіційні цифри, коли 90% країні отримує зп у «конвертах» це дивно. Яка у Канаді ціна була би на аналізи та обстеження ми не знаємо, а от про усе що с зубами знаємо. Так от, пломбу за 2-3к гривень собі дозволити майже хто завгодно може, а от у Канаді за 1000-1500 це копити треба пів року більшості людей, коли тут треть країні буквально мінімалку отримує. У Канади тисячи плюсів у порівнянні з Україною чи навіть Європою, але доступність медицини точно туди не входить.
-
Візьміть вчителів для прикладу, які вас вивчили. Про які 30 тис зарплати ви розказуєте? Вони не є "нормальні спеціалісти"? Отих 90% отримує зарплати в конвертах і є причина вашої платної медицини в Україні. Як же мене просто верне від оцих трендів "нормальних спеціалістів". В нормальній країні офіціант без освіти, який працює у фаст-фуді, не може заробляти краще як вчитель. Якщо таке є, то це не проблема вчителя, який мало заробляє, а проблема масштабніша, на усю країну.
-
Так тут теж так кажуть Сидиш на мінімалці чи трохи вище - сам винен, лох лузер Не зміг заробити собі на життя
-
Професора в університеті отримували більше 30, це точно. Помічники викладачів більше 20 отримували. І ці люди ще половину лекцій не проводили, отримувавши за це гроші, бо в них 2-3 роботи, і треба щось у міністерстві робити або конференцію у Відні провести😁 Україна при всіх її мінусах давала багато можливостей заробити, і це факт. Хтось користувався, хтось розказував як все погано і які политики козли, тут теж саме як я зрозумів, тільки конкуренція вище)
-
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, я заповнив перший раз на GST/HST, відправив їм усі документи і мені надійшла ось така відповідь кілька місяців тому. На форумі писали раніше що мені повинен буде прийти чек на мою адресу, а не прямий депозит так як я ще не подавав декларації тут бо приїхав тільки цього року. Але чек не прийде, чи ще рано? Дякую
-
Добре. Іспанія, усе безкоштовно, чекати треба декілька днів. Великобританія, щось болить - подзвонив та пішов собі зробив усі аналізи. Франція - там навіть без страховки це сотні євро виходить, просто шара. А по sécurité sociale 5-10 євро тобі рахунок буде. Може є країні де не так все ідеально звісно, але щоб пів роки чекати аналіз не впевнений. Головна проблема канадської медицини що її чекати треба пів року, ця проблема може не унікальна, але я особисто про інші країни з такими строками не чув. Порівнювати з США навіть не хочу, рівнятися на найгіршу систему у світі де пріоритет не життя людей а мільярди для біг фарми це не нормально.
-
Були професори, які у STEM секторі мали доступ до різних наукових досліджень. Вони могли мати різні гранти та фінансування. Однак, там половина грошей розкрадалась ними ж через різні схеми. Це було доступно небагатьом. Однак, якщо взяти професора англійської, української, історії, політології, соціології, філософії, культурології - їхні науки не мали цікавості ні від держави, ні від грантодавців. В той же час серед цих науковців було і є купа людей, які живуть тією наукою і рухають попри все. Вони ніколи не мали нормальних грошей. Навіть той же професор англійської без репетиторства просто напросто не виживав, і не міг виховати дітей.
-
Я отримала перший запис до сімейного лікаря, і на цьому прийому зразу мене відправили на аналіз крові і попередили, що наступного разу буде огляд і пап-тест. Цього року вже здавала знову кров. Якщо дитина хвора, то йду без запису, останній раз чекала 40 хв і призначили антибіотик, бо був тонзиліт. Тому то справді залежить від лікаря.