Українська Манітоба
-
Тобі зараз скажуть, що та медсестра "сама винна, що не навчились заробляти..." Мені вже розказували, що вчителі та науковці в Україні - лохи та лузери, які не змогли заробити собі на життя.
-
В Україні медсестра заробляє 17,000-20,000 гр максимум! Вона навіть не може собі позволити піти до платного спеціаліста, вже не кажучи про заробити на квартиру
-
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, я заповнив перший раз на GST/HST, відправив їм усі документи і мені надійшла ось така відповідь кілька місяців тому. На форумі писали раніше що мені повинен буде прийти чек на мою адресу, а не прямий депозит так як я ще не подавав декларації тут бо приїхав тільки цього року. Але чек не прийде, чи ще рано? Дякую
-
Я канешно не эксперт, але чи може в Україні кассирша з АТБ дозволит собі ходити по платним лікарям весь час?
-
Добре. Іспанія, усе безкоштовно, чекати треба декілька днів. Великобританія, щось болить - подзвонив та пішов собі зробив усі аналізи. Франція - там навіть без страховки це сотні євро виходить, просто шара. А по sécurité sociale 5-10 євро тобі рахунок буде. Може є країні де не так все ідеально звісно, але щоб пів роки чекати аналіз не впевнений. Головна проблема канадської медицини що її чекати треба пів року, ця проблема може не унікальна, але я особисто про інші країни з такими строками не чув. Порівнювати з США навіть не хочу, рівнятися на найгіршу систему у світі де пріоритет не життя людей а мільярди для біг фарми це не нормально.
-
Пам'ятаю, багато років тому, працювала в школі вчителем, і у мене буде зарплата така сама, як у прибиральниці в цій же школі)))
-
Були професори, які у STEM секторі мали доступ до різних наукових досліджень. Вони могли мати різні гранти та фінансування. Однак, там половина грошей розкрадалась ними ж через різні схеми. Це було доступно небагатьом. Однак, якщо взяти професора англійської, української, історії, політології, соціології, філософії, культурології - їхні науки не мали цікавості ні від держави, ні від грантодавців. В той же час серед цих науковців було і є купа людей, які живуть тією наукою і рухають попри все. Вони ніколи не мали нормальних грошей. Навіть той же професор англійської без репетиторства просто напросто не виживав, і не міг виховати дітей.
-
Я отримала перший запис до сімейного лікаря, і на цьому прийому зразу мене відправили на аналіз крові і попередили, що наступного разу буде огляд і пап-тест. Цього року вже здавала знову кров. Якщо дитина хвора, то йду без запису, останній раз чекала 40 хв і призначили антибіотик, бо був тонзиліт. Тому то справді залежить від лікаря.
-
Наші новоприбулі, мабуть
-
В скільки цих професорів в порівнянні з кількістю вчителів у школі?
-
Ви в якійсь паралельній реальності жили
-
Я думаю в Україні в приватних кліниках працюють тіж самі люкарі що в державних. Вони навчалися в одних университетах. Тоді чим приватні кліники краще? Ремонт дорожчій і немає черги?
-
В Україні є державна медицина теж
-
Чого ви не там? П.с. на початку війни виїзжала з дітьми у Францію, там мені апоітмент до кардіогола дитині яка має проблеми з серцем дали через 6 місяців, ми вже і додому повернулися до того часу))) так само і тут є різні випадки
-
Тут 100% згоден, і що ви казали про медсестер. Майже усі хто отримував гроші з бюджету, мають дуже маленьку зп😿
-
Я дійсно дуже радий за вашу маму. Я лиш казав про те, що бачив у своєму вжиті. Майже кожен 2 професор мав по декілька ставок у різних університетах, більшість ще працювали на приватний сектор або госконтракти. Були такі що навіть за семестр не давали жодної лекції, бо сьогодні в нього конференція, завтра зустріч з укроборонпромом і так далі. І таких дійсно багато. Я розумію, що робили вони це через не дуже велику зп, в США чи Канаді працюючи вони би отримували сотні тисяч і спокійно би читали собі лекції. Але навіть тут люди викручуватись, щоб нормально себе почувати у фінансовому плані.
-
Підскажить будь ласка якщо сімейний доктор сказав на словах що зробив запит на мрт і ми повинні чекати. Як я можу записатися у інше місто якщо не маю ніякого направлення?
-
А 20 років до того, було те саме )))
-
Основна праця професора — керівництво науковими дослідженнями, пошук грантів. А не читання лекцій. Лекції це вже додатково, не всі професора люблять читати лекції, але приходится
-
Це дуже корисна порада. Але чи це нормально, що людині треба їхати у інше місто заради аналізів чи дослідження. Я розумію коли люди у велике місто їдуть тому що треба якесь обладнання за 20 мільйонів, і звісно у селі на 500 людей його не поставлять. Але їхати з місті з майже мільйонним населенням у маленькі міста бо черга менше? Ви тільки підтверджуєте, що ця система зламана і не працює😑
22 Jan 2023, 08:02
182702/243751
24 days ago