PR CUAET
-
Я взяла довідку зі школи і квитанцію про оплату гуртка. Можете взяти хелс карту
-
Вводите в Гугл: консульство України в Оттаві. Вам висвітиться офіційний сайт з офіційною інформацією 😊
-
Наявність багаторазової туристичної візи не дає автоматичного права на повторний в'їзд до Канади, якщо термін дії вашого visitor record закінчився, і ви залишали країну. Якщо ваш visitor record завершився (а він завершується = анулюється , якщо ви виїхали з Канади ) а ви виїхали з Канади, вам потрібно буде отримати новий при наступному в'їзді, навіть якщо у вас все ще є чинна багаторазова віза. Візу надає IRCC - вона впускає вас до кордону, CBSA вирішує чи впускати вас далі & чи надати вам новий visitor record та на який термін. Якщо в батьків дитини на руках є активний робочий перміт - це вагома підстава дитині надати новий visitor record при другому перетині кордону, тому в теорії не має виникнути жодних проблем. На практиці ж - це рішення офіцера прикордонника
-
У 22-му і без фото продовжували на 4 роки. Думаю, продовжать.
-
Паспорт продовжують на 4 чи 5 років - була різна інформація щодо цього.
-
canada.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/pasportni-diyi/oformlennya-zakordonnogo-pasporta/otrimannya-vigotovlenogo-pasporta
-
З тієї інформації, яка є в мене, то ніхто точно Вам не скаже, лише офіцер в аеропорту, який вирішуватиме - пустити ми ні. До речі, то само я чула і про випадки, якщо навіть є всі діючі документи - перміти, паспорти, візи. Лише офіцер вирішує остаточно в кожній ситуації.
-
Спробувати можна завжди. Важливо, як побудувати кейс, на чому наголосити, як обгрунтувати. Далі рішення за офіцером. І ніхто не знає точно, яке рішення прийме офіцер. Тому більшість консультантів і рекомендують до гуманітарної програми звертатися в крайньому випадку. Бо в економічних є чіткі вимоги, там одразу видно - проходжу чи ні. А в гуманітарній як в лотереї.
-
Я завантажувала і про статус у Канаді (номер не пам'ятаю), де вказувалися доходи за останні 3 роки
-
В Європі можна привести з собою свого перекладача - треба подати заявку не пізніше 7 днів перед співбесідою. Думаю в Канаді також є така опція.
-
Зараз у КРА теж код поштою - минулого тижня отримала. Без коду недоступний весь функціонал, і заяву на дитячі не показує.
-
Так - звісно - ви можете вже записатися на співбесіду. Треба створити особистий кабінет - там вказується обов’язково номер вашої DS160 (вона не повинна бути обов’язково відправлена, завершити її і подати можна і за день до співбесіди (але не пізніше 30 днів від моменту створення) головне створити її, щоб був номер). Після того, як ви внесете свої дані в особистий кабінет і виберете місто співбесіди - вас перекине на оплату онлайн. Як тільки ви оплатите - вам стане доступною опція записатися на співбесіду і ви побачите дати на найближчі 2 місяці. Вибираєте собі дату і годину, вибираєте методи доставки і все. Якби змінилися ваші плани - то можна змінити дати і можна змінити місто, але в межах цієї країни. Чіткого плану не було. В аплікації вказувала 2 тижні і писала адресу готелю в Нью Йорку. На співбесіді перше питання звісно було - яка мета вашої поїздки і які наміри - що ви будете робити там. Ось тут треба трішки детальніше розказати про план вашої поїздки. Погугліть туристичні місця в США і приблизно собі прикиньте ваш маршрут і конкретніше що ви хочете подивитися. Бо казати, що просто хочу подивитися Америку чи НьюЙорк - то не дуже добра відповідь на співбесіді в країнах Європи. Тут бажано конкретніше вказати - наприклад Гранд каньон і тд.
-
Запропонуйте їй гроші, з моїм колишнім чоловіком це спрацювало.