PR CUAET
-
Доброго! Скину посилання по вашому питанню в особисті .
-
Може це у вас знак, що скоро буде рішення. Успішного завершення!
-
За це не підкажу - можливо в базі якось само автоматично оновлюється - не знаю. А от коли офіцер вашу заявку візьме до розгляду - тоді вам прийде correspondence letter.
-
Оця форма завірена нотаріусом. Плюс скан паспорту батька. Українські нотаріуси не підпишуть, звертайтесь до канадських україномовних. Вони підпишуть онлайн зідзвонившись з чоловіком. www.canada.ca/content/dam/ircc/documents/pdf/english/kits/forms/imm5604/01-02-2023/imm5604e.pdf
-
Що ви маєте на увазі оновилася відразу? Те, що у вас пише, що не потрібно біометріі? Це не оновлення. Прийде лист окремий - але зазвичай він приходить вже перед кінцевим прийняттям рішення. За медогляд не переживайте - він є в них в базі. Все згодом оновиться. Тут в групі багато таких, що чекають з березня.
-
Ці два листи зазвичай приходять на початку після подачі аплікації. Перед кінцевим рішенням завжди приходить correspondence letter - підтвердження біометріі і після нього за 1-2 дня кінцеве рішення - Approval letter. Час очікування від перших двох листів до останніх - від 1-2 місяців до 6-7 місяців. Спрогнозувати це неможливо.
-
Я переказую через мобільний додаток PaySend, 3$ за переказ, іноді там дуже гарний курс, гроші приходять миттєво
-
А якщо перекажуть гроші з країн Європи, то тут потрібно якісь документи додаткові для банку про походження коштів? Є тут якісь підводні камені? Чомусь не бачу порад переказу коштів таким чином. І ще я планую ті кошти використати на перший внесок по іпотеці, то вони здається 3 місяці мають бути на рахунку
-
Це мабуть питання до гілки з податками
-
А якщо перекажуть гроші з країн Європи, то тут потрібно якісь документи додаткові для банку про походження коштів? Є тут якісь підводні камені? Чомусь не бачу порад переказу коштів таким чином
-
У мене вчора з якогось переляку Google сам видалив з Apple Pay відразу 2 картки монобанку, у монобанку не знають що це було. Хтось мав подібну ситуацію?
-
Так - зараховують наш український шкільний атестат і самі перераховують наші оцінки в 12 бальній системі на свою шкалу. Нічого додаткового вам робити не треба. Для подання заявки на вступ в коледж достатньо звичайного перекладу нашого атестату на англійську мову з печаткою любого українського Бюро перекладів - нотаріально завіряти не потрібно. На сайті любого коледжу чи універу є розділ - admission requirements. І є окремо для місцевих студентів і для international students. Зазвичай там все прописано.