PR CUAET
-
Мова не йде про легалізацію, мова йде про переклад. Чи консульський чи від перекладача.
-
Не потрібно. Наскільки зрозуміла з інших дискусій у цьому чаті, цей документ дійсний без легалізації. Можливо, цю приписку зробили, щоб люди не перевантажували і так завантажене консульство. Напевно, тут є люди, які завіряли довідки про несудимість, отримані через Дію, у консульстві. Ми цього не робили по подачі минулого року, ніяких дозапитів до нас з того приводу не було. Eligibility вже маємо.
-
Вітаємо! Ви маєте ФОП в Україні?
-
-
Це був tuner_13
-
От і цікаво, хто привіз, як воно?)
-
А от дуже хвилююсь що їй все ж буде мало…110, і не хочеться дарма її сюди тягнути
-
Та думаю, що моя пс5 в загальній пральні в підвалі буде не дуже круто виглядати))
-
Класне питання. Читалка працює без проблем (кіндл). Телефони також, бажано адаптер американський купити, дроти ті самі (айфон). Для ноутбука також змінила частину з вилкою на американську, вона недорога і все чудово (hp). Фени даусон кажуть не працюють навіть з перехідником, перший час даусон міняв на нові фени з американською вилкою, потім перестав. Зубні щітки електричні заряджаються супер повільно, бо напруга мала. Лайфхак - насправді якщо критично треба то в америці є розетки на 220. Вони знаходяться там де підключається пралка/сушилка. Бо їм 110 замало.
-
Тут був один чоловік, якому після подачі прийшов запит на форму, де дружина дозволяє дитині отримати ПР. Тобто якщо їм щось не сподобається вони попросять потім. В цьому чаті є багато тих хто заповнював ці форми. Сподіваюсь вам хтось відповість.