Імміграція до Манітоби
-
@western9 доброго дня, підкажіть будь ласка рік назад створювала JCKay account для свого сина для продовження стаді перміту і використала при створенні свою електронну пошту. Цю електронну пошту я також вказувала на провінційному етапі. Моє питання настане. На федеральному етапі знову прийдеться створювати JCKay account, але я вже не зможу використати своєї електронної пошти. Чи можу я створити його з іншої пошти? Чи у всіх кабінетах, які сворюються протягом еміграційного процесу електронна пошта повинна бути однакова?
-
Якщо зараз встановити Резерв і оновити данні , то буде нарахований штраф за невчасно оновлені данні ?
-
www.international.gc.ca/gac-amc/about-a_propos/services/authentication-authentification/step-etape-4.aspx?lang=eng#a7
-
За логікою, то можете ж подавати цей документ Якщо буде дозапит - зможете ж спокійно написати пояснювального листа, що ніде службу не проходили. Типу, навіщо відразу «накидувати» лишнього?
-
4 місяці
-
я не працювала в держапараті і держслужбовцем ніколи не була. так що трохи промахнулися 😉 за моїми словами "ті, у кого все легально - ті спокійні"...а хто вже як читає та сприймає - то справа кожного особисто 😌 і по можливості допомагаю людям, аби і їм було також спокійно, навіть коли все начебто повинно бути ок, а щось вилазить незрозуміле...ну і так, розуміння, як то все там працює - то також є невеликим + у скриньку впевненості та спокою. і ми це вже тут обговорювали не один раз коли людина робить все правильно і вірно - то набагато легше потім отримати своє...і відстояти себе, якщо щось буде не так (ще раз посилаюсь на приклад, що навів пан Василь трохи вище як самий останній із приведених тут), бо легко доказати все та добитися свого.
-
Катерино, вибачте, якщо помилилась з імʼям 🙂 але здається мені, що ви Катерина) Я так розумію, що ви стикались з усіма гілками влади, адже самі і працювали/працюєте в держапараті. Судячи з вашої риторики. То ми трохи по різні сторони барикад у цьому питанні. І моя недовіра до влади формувалась на протязі десятиріч. І так ви праві, що мій досвід, це тільки мій досвід і моє бачення, тому мабуть я і не розкидаюсь закликами «ні за яких обставин не оновлюйте данні», чи щось такого плану. Ви на протязі багатьох місяців, стверджуєте, що оновлювати дані безпечно, а на тих, хто за вашими словами «боїться» оновлювати данні, навішуєте ярлики «значить у вас там якась нелегальщина».
-
Як мені свого часу пояснили у військоматі, то тимчасове приписне свідоцтво не заміняє військовий квиток. І зобов'язання військово зобов'язаного є вчасно оновити те приписне на військовий квиток. Ясно, що всі на те забили, я колись 3 рази був у військоматі, щоб обміняти приписне на квиток, але у них завжди були причини, що немає бланків. Тому особисто і не оновив приписне. Але на сьогодні саме резерв + є доказом, що людина стоїть чи не стоїть на обліку у ТЦК. От така ситуація. Ще раз кажу, то справа кожного оновити чи не оновлювати дані, але потрібно бути готовими до майбутніх наслідків, які зараз може й не здаються реальними. Consequences always come back and bite you on the butt. To extend my point, I'll say Karma is a bitch, and rarely you get what you give.
-
Я дуже тісно стикалась із усіма гілками влади...і маю досвід того, аби вирішувати потрібні мені задачі із легкістю, бо не має до чого "доколупатися" і це стосується як і документальної справи, вирішення судових питань, так і питань еміграції/імміграції. якщо все легально, і при оновленні даних виникло шось - то досить легко із цим усім розібратися. Он вище пан Василь навіть приклад навів. мені дуже прикро за Ваш досвід...проте він також ні про що не свідчить,із Вашої ж логіки 😌
-
Це просто однобокий погляд на ситуацію: «якщо все легально, то і переживати немає за що». Цей тезіс працює в будь-якій іншій країні, де є верховенство права. І, на превеликий жаль, це не про Україну. Я рада за вас, що ви не мали «за щастя» стикатись зі свавіллям державних органів та судової системи в Україні. А я можу сказати, що стикалась і з імміграційними службами, із судом, і з податковою, бо рочків мені вже багато і є досвід спілкування і роботи з держапаратом в Україні. Тому, коли починають розказувати, що ось у мене все легально і я оновив данні і все просто дуже позитивно, я відповідаю, що вам пощастило і це не означає, що іншому у кого теж все легально також пощастить.
-
ми виїхали сюди завдяки українській діаспорі. Без підтримки української діаспори тут ми б сюди не приїхали – це правда. але просто наш паспорт в Україні не допоміг би нам, на жаль, і ми всі були б закриті з нашими дітьми під ракетами. і писати, що люди ось тут добре живуть, а там вмирають - це ретравмування тих, хто виїхав з Херсона та Маріуполя, хто бачив увесь цей жах, це несправедливо по відношенню до них,вони це вiдчувають та реагують гостро на такi питання, ніхто з українців тут не спить спокійно. Тому потрібно підтримувати один одного, інакше не впораємося, і намагатися берегти свої серця та нерви. Найбільше досягнення для людей - це вижити і щоб вижили наші діти, і не забули, що вони українці. Щиро Ваша, поня п.с. мiй меседж не по темi чату