Українська Манітоба
-
У мене є знайомий канадець, він меті і у нього французька перша мова, англійську вивчив в соціумі. Після смерті батьків він продав будинок і як я зрозуміла, особливо не потребує грошей. Тому працює секьюріті 2 ночі на тиждень в якомусь нічному клубі чисто для соціалізації і щоб просто десь виходити) Мотивація до роботи може бути сильно різна у людей
-
Не ображайтеся будь ласка. Але я думаю, що українці, які знають і англійську і французьку мову легко знайдуть роботу за більші гроші.
-
Діджиталізація від Зеленського в усій красі😁
-
Тобто канадців з рідною англійською та середньою французькою працюючих роками за 18-20$ ви не зустрічали у Вінні? Середня розмовна французька може буде у 20-25 річних у кого вона у школі була тут) Чи ви ніколи не чули про вчителів англійської які знають ще німецьку чи французьку та працюють в Україні за 500$ у школах.. Мені то взагалі байдуже у нас просто візьмуть когось з Ghana чи ще звідки з Афріки з відносно нормальною англійською+французькою та і все. А так хотось би з наших потім на той піар подався..
-
Англійська і французька за майже мінімалку - певно таких нема.
-
Тоді Квебек мінус для мене 😅 хоча я й не збиралась там жити Бо дуже багато повертати назад 🤣
-
Я в 2023 році завезла автомобіль в Україну, на розмитнення. Тепер мої дані в гуглі у відкритому доступі, навіть номер паспорта. Як я вже вияснила, це наша митниця зливає дані. Навіть вказано що я завозила та коли. Писала їм на сайт, просила видалити, все марно. Сайт чи то корейський, чи то з Америки, я вже точно не пам'ятаю.
-
Ну від гугла невтечеш, якщо серйозно, я притримуюсь думки що варто мінімізовувати кількість відкритих про себе даних. З наявною інформацією соціальна інженерія стає надзвичайно легкою, як наслідок зламати як персональні аккаунти так і корпоративні в рази легше