Українська Манітоба
-
з точки зору лікаря чи пацієнта? вам вирішувати чи пити все, що виписують
-
Вакцинацією займається Public Health, там медсестри детально розкажуть які вакцини і в якому віці бажано зробити. Лікарі в Канаді цим не займаються;)
-
Це в Манітобі. Моя тітка медсестра тут вже давно - то так - просто набагато більше оплачують ту саму роботу в інших провінціях - ось і дефіцит….
-
І правильно, кожен займається своїм руслом :)
-
Це так. Лікарі тут отримують достойну зарплату. Їх не вистачає, але на більшу кількість не вистачить грошей в бюджеті (так говорять) :(
-
Насправді, у Канаді усі процедури по лікуванню тяжких хвороб (рак та ін.) покриваються, аналізи та обстеження теж. Тут ніхто з вас не робить хворого, А якщо ви хворі - вам нададуть необхідне лікування, обстеження та операції. Так, треба чекати у деяких випадках. В Польщі, наприклад, так само треба чекати на обстеження. Ми просто звикли, що коли йдеш до лікаря - то рецепт на 5-6 позицій, моя лікарка завжди так робила в Україні, при чому набір 5-6 ліків завжди у неї стандартний при більш-менш однорідних симптомах. А от за кожен найменший аналіз, УЗД плати зі своєї кишені. Про тяжкі хвороби я вже мовчу.
-
Згодна, фармбізнес в Україні ще той. Мені навіть колись дуже давно ендокринолог виписувала препарат біодобавки, навіть не ліки, і писала адресу - от підіть тільки туди, саме там купите, Ось рецепт з моїм штампом, ідіть туди вам там все розкажуть, що скільки коштує.
-
Шо за драма , якшо можна в 2 словах ? Є якісь невтішні новини від уряду? Чи так …
-
Я прокачую інтуїцію. 😂
-
Winnipeg bus live не працює Клас Як стриматися і не розбити телефон
-
Гугл не враховує запізнення Та нічого, вже стою як є Як там, інтуїція, угу