Ванкувер2022 🇺🇦
-
Мы значит на вопросы отвечаем. А ты нет
-
Кстати, по теме: меня всегда мучал вопрос. А вот все те люди, которые переходят границу Мексика - США (с понятной целью), с этой стороны, с Канады (где, мне кажется, это проще), делают это из Мексики чисто потому что в Мексику попасть проще? Если бы они переходили из Канады, допустим, результат тот же ведь, верно?
-
Користуємось.
-
Через Мексику идет вся Латинская Америка. Как им в Канаду попасть, вот чисто интересно? Без Канадской визы в самолет никто не посадит. Вплавь вдоль берега остается? Но результат - да, такой же. Нелегал или лагерь / депортация.
-
Чисто теоретически было интересно, есть ли какая-нибудь разница. Много в интернетах всяких мифов, что люди чуть ли не гибнут, в попытках обоплыть ту стену, которая у них там на границах. Вот я и думаю. А в довоенном мире, разве очень сложно было получить туристическую визу в Канаду? С целью более простого перехода границы 😁 З.ы. Не судите строго, я чисто теорететически 😁
-
Да, сложно. Просто так налево и направо эти визы не раздавали, и на границе разворачивали даже тех, у кого была виза . Вы думаете в IRCC и CBSA полные дебилы? На границе США / Канада люди обычно в сторону Канады пытаются переходить.
-
Переходять кордон і з Канади в США і з США в Канаду купа нелегалів. І також гинуть люди. В манітобі ціла індуська родина замерзла нахер в полях декілька років тому. Їх місцеві «ділки» довезли до кордону, показали напрямок, і сказали «ідіть прямо поки в щось не упретеся». А на вулиці -35 і шторм.
-
Яркий пример этно-центризма. Вы понимаете, что на CUAET свет клином не сошелся и что украинцы - это вообще капля в потоке мигрантов? Латиноамериканцев в разы больше, вот они и переходят. Какие перспективы для беженца в США? Никаких. В Канаде - гражданство лет через 5. Почувствуйте разницу. Выбор U4U против CUAET - это неумение оценивать долгосрочные перспективы. При правильном выборе провинции в Канаде ПМЖ и гражданство через те же 5 условных лет. U4U - гарантированное разбитое корыто.
-
Я вцілому згоден, що в Канаді отримати ПР простіше ніж грінку в США, але не згоден, що U4U - це гарантоване корито. Є цілком конкретні знайомі, які вже подалися на грін карту і мають всі шанси отримати її протягом року.
-
Ключове - «мають шанси» порівняно з «отримали PR». І потім - треба мені нагадати скільки років після грін кард до повноцінного громадянства? Так отож.
-
Ну моє «мають шанси» відносилося до «протягом року», а не до того отримають грінку чи ні 😁 Отримати ПР чи грінку за 2 роки - це досягнення що в Канаді що в США. До громадянства буде ще років 8-10 я думаю. Але для багатьох то не є критичним фактором. Якщо людині краще жити в США, то вона буде чекати стільки скільки треба. Коли я робив цей вибір, США мене не цікавили абсолютно, тому я свідомо їхав в Канаду.
-
В нас і тут «мають шанси» отримати ПР. Два кваліфікованих спеціаліста, з магістром і інглішем. 🙃 Інколи думаю, що якщо тут так складно, то може в Каліфорнікейшн вже поїхати 🤣
-
Поки не розглядаємо, знайшли правильний оффер під пнп тут, чекаємо коли компанія стане еліджбл.
-
Може провінцію тимчасово змінити? 😉
-
Ну і в нас якось так. При повній можливості мешкати в Штатах (в чоловіка громадянство) - ми, принаймні поки що (14 років) лишаємось в Канаді.
-
Кожен раз як повертаємося з США, в голові одна фраза - «нарешті дома» 😁 Єдине, чого в Канаді не вистачає - це штрафів за користування телефоном за кермом і за постійне знаходження в лівому ряду на хайвеї 🤣 Тут у США явна перевага. На кордоні коли їдеш в Канаду треба повісити знак «довбо..би на дорозі» 🤣🤣🤣
-
Та наче з цим також не так все просто як було кілька років тому. Прерії то відкривають то закривають свої програми, в атлантичних провінціях купа ґвалту навколо провінційних програм через тих індусів, що вимагають дати їм ПР бо їм так хочеться. Короче фіг його знає чи переїзд кудись дасть бажаний результат.