Ukrainian Vancouver
-
Що робити наприклад айтішникові в маленькому містечку?
-
У вікторії мало промисловості і роботи та досить високі, майже ванкуверські ціни із за того, що туди їдуть багаті песіонери з усієї Канади тамтакож досить багато чиновників з великими урядовими зарплатами та бенефітами. Паром досить незручний вид транспорту. Досить дорого та доводиться довго чекати
-
В чому снобізм в праці в айті?
-
На сколько я разобралась, то в Ванкувере и Торонто не все канадцы смогут жить, только богатые, только бизнесмены. Я имею ввиду хорошо жить. На работу в офисы они к себе принимают не богатых канадцев. Вот зачем им украинцы с уровнем В1-В-2??? Зачем? И даже без вида на жительство. Может Вы завтра собираетесь и к себе в Украину уедите, а канадец никуда не уедет- это его дом. Такие, как мы, спонтанно приехавшие и не знающие какие планы на будущее им не нужны. Это города бизнеса. Украинцам нужны города с производствами , с фабриками. А фабрики в маленьких городах. И работу украинцу с его английским легче найти в таких местах. Вот поэтому все рекомендуют маленькие города.
-
В Україні основні офіси в Києві. Якщо пропонують хорошу посаду, то й кличуть частіше на релокейт до Києва. В самих по собі маленьких містах нема нічого поганого, навіть навпаки.
-
-
Ви знаєте, в мене син закінчує Університет в Польщі і я для нього розузнавала, то мені сказали, що в маленьких містах йому робить нічого, він просто не знайде там роботи. Бо всі бізнес центри в Ванкувері і Торонто. Може йому і буде важко, але треба їхати в великі міста.
-
Я погоджуюсь, тому я поїду у маленьке місто, а сину треба якось влаштовувати своє життя в Торонто або Ванкувері.
-
250
-
Як оцінити де шанс отримати PR буде досить високим?
-
Він програміст. Йому треба практика, робота. Що він буде робить в Лондоні чи Гамільтоні?
-
Я наприклад програміст у банківській сфері. Тому в Україні мені підходить тільки Київ та Дніпро. Як справа з цим в Канаді важко зрозуміти.
-
Бо Український тільки Університет Шевченка і Політехнічний вартують чогось за кордоном України. А Європейські дипломи приймають. Він закінчує державний політехнічний Університет Польщі зі спеціальністю «інженер». Це дорого і не легко, але того вартує. Не можна купити ні однієї оцінки і роботодавці це знають. Я платила за його навчання, бо знала за що плачу. Тому йому нічого не треба підтверджувати , як , наприклад, тим же лікарям.
-
Треба вивчити вимоги еміграційних програм різних провінцій. В першу чергу, відносно мінімально необхідного рівня мови. Також важливо розуміти, яка кількість заяв вже подана і яку квоту має ця провінція. Читав десь, що у Онтаріо , кількість щаяв на PR перевищує річну квоту провінції десь у десять разів і що онтарійські виші кожного року випускають більше дипломованих іноземних студентів, ніж річна квота провінції. Чи треба уточнювати, що переважна кількість тих випускників назад у Бомбей чі Джакарту не спішать і об‘єктивно матимуть переваги у еміграційному процесі?!