PR CUAET
-
Гуманітарна програма завжди була останнім шляхом отримання ПР, якщо були відмови в інших. Тому цією програмою користувалися лише за підтримки спеціалістів. А потім приїхали українці і всі масово подали на цю програму. Ті хто з окупованих територій ще якось отримали. А от зі Львова і Києва отримають відмови.
-
це зависить від країни подачі. Як ми визнали на гіркому опиті, якщо подаватися з України то 420-470 днів з моменту подачі. А якщо б моя мама виїхала до Румунії, або мабуть Польши то було б два-три тижня.
-
Я колись працював в імміграційного адвоката, ми робили еміграцію бізнесменів, і доводилось трохи іншими справами займатись, типу спаузал спонсорування, Няні і Сиділки, і гуманітарні. Але я готував документи а перевірку вела еміграційний адвокат, вона зараз в Торонті свою практику веде
-
другу заявку таку ж саму, але з іношої країни?
-
Ну то нехай прилітає мама до липня - в’їхати в Канаду можна навіть в останній день візи. Якщо мама в Україні - то не факт, що до літа отримає візу - тут пишуть, що і рік можна чекати. Хіба поїде в Польшу подавати чи Румунію - там швидко все.
-
ні. Якби б мої родичі швидше приймали рішення... А зараз вже запізно
-
Так я памʼятаю як вона оповідала що Гуманітарна це надскладна область. Тому мені дивно що всі наші туди пішли. Я не проти щоб всі украінці переселились в Канаду, але я часто по роботі як бухгалтер зустрічаю людей які повертаються назад з Канади бо ім відмовили в іміграційних, саме гуманітарна
-
Україна, біометрія зачтена 2024-08-12. Тиша з тих пор. MP вчора каже "As per IRCC, there have been no new updates. Eligibility remains not started."
-
Ніяк, на жаль. Буде Submitted аж до АІР (або іншого рішення).
-
Привіт! Не хотів продовжувати обговорювати вчорашній конфлікт, але, схоже, все ж таки варто прокоментувати, бо повідомлення продовжують надходити. 1. Учора в своєму дописі я відзначив кількох людей, які висловлювалися та підтримували ту чи іншу сторону. Вибачаюся, якщо тегнув когось безпідставно. Дозволю собі тегнути й зараз, щоб ті, хто писав мені та модераторам в чаті і в приват, прочитали мою думку та відповідь: @Tatanet1 @MariaSukhovetska @NYUkraine @nadinka_exdir 2. Чат некомерційний: я та модератори допомагаємо не за гроші, а щоб полегшити вам процес отримання ПМП та адаптації в Канаді. Особисто я протягом 1,5 року витрачаю щотижня щонайменше 25–30 годин на модерацію та пошук рекламодавців. Зібрані кошти ідуть на благодійність. Модератори теж докладають зусиль — хтось більше, хтось менше. Тому ми залишаємо за собою право встановлювати правила та просити їх дотримуватися. Якщо комусь це не до вподоби, є інші чати з іншими правилами та модерацією. Підтримувати та захищати модераторів — це мінімум, який я можу зробити як подяку за їхній внесок у розвиток чату та збереження мирної атмосфери в ньому. 3. У чаті заборонено обговорювати політику, війну, мітинги, протести, петиції тощо. Це правила чату. Якщо хтось не погоджується і бажає вирішувати питання радикальними методами — будь ласка, створіть свій чат, зберіть команду однодумців і дійте. Але не тут. 4. Конфлікт почався з того, що модератора Анну звинуватили у видаленні повідомлень із проблемою зникнувших заявок. Однак такого не було: видаляли лише повідомлення з закликами писати петиції та листи. Далі учасниця почала згадувати якийсь конфлікт з Анною у лютому. Потім пролунали звинувачення, що модератори вчорашній конфлікт обговорювали за спиною в іншому чаті. Інші учасники теж почали висловлюватися, не знаючи всієї ситуації. Звісно, всі ми люди: у кожного може бути поганий настрій, втома, гормональні зміни чи вплив сонячної активності і у нас в країні третій рік іде війна. Але давайте в майбутньому дотримуватися правил, не сваритися й поважати один одного. Усі претензії, скарги, ідеї та пропозиції — тільки в приват мені, модераторам або іншим учасникам, але не в загальному чаті. Цього разу ми не видавали ні мутів, ні банів, але наступного разу це буде застосовано. Всім миру та добра🤝
-
1. Українці можуть мати два діючих закордонних паспорти одночасно. 2. Новий паспорт робиться на основі попереднього. Тож шкодити або втрачати попередній паспорт це стріляти собі ж в обидва коліна.