PR CUAET
-
-
Ъохо
-
Дуже дякую за рекомендацію, Віталік! Дуже ціную ❤️
-
далеко не всем, а только вот этим. You may be eligible for permanent residence if -you have work experience in Canada in an essential occupation or the health or health services field or -you recently graduated from a Canadian post-secondary institution и не раздал, а дал возможность подать. и да, как всегда количество квот и мест было ограничено www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/tr-pr-pathway.html
-
Потрібно в першу чергу звертатися до компетентного ріелтора. Рієлтор уже складе план ваших дій відповідно до вашої ситуації, щоб купівля житла була успішною. Я, як рієлтор, маю провірених спеціалістів, яким довіряю, і яких рекомендую своїм клієнтам, це і моргідж брокери, і інспектори, і спеціалісти з перевірки кондо документів, юристи та інші. Хороший рієлтор вам розкаже як тут відбувається процес, з чого розпочати, проговорить важливі моменти і які помилки не робити. Я ліцензований рієлтор в Альберті, працюю в Калгарі, Ейрдрі і навколишніх містах, тому якщо у вас є запитання чи потрібна консультація, будь ласка, телефонуйте- 587-434-3907 Іванка
-
Борис відповів, що: «Ivanna Khara дякую за пояснення! Ріелтор намагався зупинити, 2 дні це була ідея покупців бо вони боялися що програють. Коли я зателефонував не було з кім розмовляти, вони вже бачили себе у цьому будинку.»
-
Да, я имею ввиду, что когда подаешься на продление воркпермита, то старый продолжает действовать даже если его срок истек. Вопрос есть ли ограничение насколько он остается действующим, на полгода например. Это пишется в письме которое приходит после подачи на продление.
-
Ось цей був коментар від Тетяни: Можливо я не права, але якщо є відмова в кредитуванні то внесок повертається в повному обсязі, так як це не вина клієнта. Виставити оплатити різницю має право власник тільки в тому випадку, коли був схвалений кредит а покупець відмовляється купувати обʼєкт нерухомості. Можливо я не права - поправте мене. Ось моя відповідь: Tetiana, депозит обов’язково повертається, якщо вони підписують non-waiver/non-satisfaction of conditions і надають його вчасно в той період, який зазначений в контракті (офері, який обидві сторони підписали, тобто продавці і покупці). У такому випадку, депозит би віддався і вони б не могли подати на них в суд. Тобто, це б означало, що вони подали документи на схвалення в банк, але банк не схвалив їхню іпотеку, і відповідно вони не можуть придбати це житло, і відмовляються його купувати, і підписують цей документ, що вони не змогли задовольнити одну з умов контракту, таку як фінансування іпотеки. Але якщо покупці, як вказано в даній ситуації, підписали waiver/satisfaction of conditions, то в такому випадку це уже називається firm deal і вони уже не мають права відійти від покупки згідно з контракту, і якщо вони це роблять, вони його порушують і тоді їм і не віддають депозит, і мають право подати на них в суд, за збитки, які завдані у зв’язку із невиконанням умов контракту. Але для того у тих людей і був ріелтор, який повинен був їм пояснити, які наслідки будуть при таких діях, і що вони не можуть знімати умови, поки вони не мають approval, тобто офіційного схвалення банку іпотеки на купівлю саме цього житла, і те що вони мали pre-approval (попереднє схвалення), це не означає, що вони отримують кінцеве схвалення. І дивно, що якись ріелтор прописав в контракті лише два робочі дні для отримання схвалення іпотеки, бо це нереально в такий швидкий термін його отримати без наявності попереднього схвалення, і будь який адекватний ріелтор прописує як мінімум 5-7 днів. Також, якщо така ситуація не гіпотетична, а мала місце у житті, то там дуже багато нюансів, які є саме виною ріелтора, який мав правильно пояснити клієнтам, що такі терміни нерозумні, і треба більше часу в контракті прописувати для схвалення іпотеки, і ріелтор також мав пояснити, які наслідки будуть, якщо вони знімуть умови (waive conditions) не маючи схвалення від банку, тому там дуже непрофесійна робота ріелтора була, а не тільки вина покупців, якщо це правдива історія. Процес купівлі житла у Канаді складний, і людині, яка немає ліцензії у тій сфері, самостійно дуже важко у всьому розібратися, для того і потрібен ріелтор, який є професійний і знається у всіх нюансах, щоб своїм клієнтам пояснювати всі нюанси і етапи купівлі, і на кожному кроці їм підказувати як правильно зробити, і як не можна робити, і не допускати таких грубих помилок, які можуть просто зруйнувати людям життя.
-
Справа в тому що ці public policy є тимчасовими реакціями уряду і залежать від ситуації. Наприклад: 1) путін здох, москалі вивели війська, мир, жвачка - всі хто залишився на робочих пермітах зможуть продовжити лише через процедуру LMIA. 2) Tramp президент, Медведчук президент, ви всі через паблік полісі отримаєте ПР. 3) Камала президент, Трамп в тюрмі, Зеленський президент, війна продовжується, вам всім пропонують протягом 10 років відведених на куает податись на програми на рівних правах з іншими.
-
По цій історії Бориса, яку Вадим постив вище, я уже коментувала у фейсбуці, так як моя клієнтка, яка купувала житло зі мною, запитала, і я відповіла там. То я можу сюди також скопіювати запитання і відповіді, щоб більше людей собі прояснили ситуацію, Борис також відповів, що клієнти не мали ріелтора зі своєї сторони, а обрали ріелтора продавця, це одна із причин, чому так вийшло. Ось тут пояснення: