Українська Манітоба
-
А я зрозуміла, що коротше і це можна вирішити, якщо почати із подібними правильно говорити Як донька пішла в перший клас, то там типу ну давайте ж складатися, ось що треба ось скільки то коштує. І тут мене трохи того, підірвало всередині, проте я видихнула і спокійно сказала, що ок, я готова допомогти школі, аби школа зробила деякий ремонт у класі та закупила все необхідне. Кажу, давайте розрахунковий номер та всі інші реквізити школи, я перекажу кошти, але проте ж буду робити офіційні запити на те, куди ті кошти були використані 😏 І все відразу у всіх знайшлося, і нові жалюзі на вікнах, і ремонт класу і все інше 😅 і вже не треба було нічого нікуди скидати 🤣
-
Так за 30 років я ніде не був. Якщо серйозно: Я написав що якщо воно не влаштовую то ви маєте альтернативу піти до приватної. Я розумію це далеко не ідеально і не справедливо частково до тих хто немає коштів на те. Але ця альтернатива принаймні є що дуже великий плюс. Державні лікарні це звісно торба переважно. Але знову ж таки. Коли в мене були камені у нирках я подзвонив 103 і скора була в мене за 4хв, мені одразу зробили укол якийсь чудодійний і та адська біль пішла. І мене відвезли до лікарні, так там мені особливо нічого не зробили але хочаб так. І що не кажіть але це у 100 разів краще працює ніж у Канаді. Тож не тільки мінуси в Україні у цьому плані. Далі я міг або забити або продавлюватися через державну поламану систему або використати приватну.
-
«Шо, апять?»
-
Ні, нетворкінг і корупція зовсім різні речі. Нетворкінг і корупція мають суттєві відмінності, хоча обидва поняття можуть стосуватися соціальних і професійних взаємин: В Канаді Нетворкінг — це легітимний процес побудови професійних відносин, метою якого є взаємна підтримка, обмін інформацією, ідеями або ресурсами для досягнення спільних або індивідуальних цілей. Нетворкінг дозволяє людям розширювати свої можливості через встановлення контактів і співпрацю, допомагає у розвитку кар’єри або бізнесу. Це етична практика, яка зазвичай базується на прозорих і чесних взаєминах.
-
Покажіть де я таке написав? Ви щось не так зрозуміли
-
Ви ж категорично вище написали що канадська медицина гірша ніж українська , а виходить що ні , а є свої плюси і мінуси . Я за останні три тижні через день відвідував товариша в лікарні на стаціонарі у Вінклері і бачив колосальну різницю з районною та обласною Запорізькою лікарнею , більше ніде на моє щастя я не був
-
Так такого щоб гроші хотіли я тут не бачив але бачив що не наймають за національною ознакою (думаю, але це не точно, тому що хочуть протягнути «своїх»)
-
Тобто питання лише в тому наскільки воно етично. Але воно і в Канаді не завжди етично, принаймні з моєї точки зору але це вже залежить від конкретних людей з якими ви співпрацюєте тож тут справа не в Канаді або Україні а у людях.
-
В Україні що потрапити на роботу в державну лікарні потрібні були хабарі…..
-
Я також не дуже розумію цей нетворкінг 🙂 як тут ось в групі пишуть - осьо вакансія, пишіть, дам референс, тобто рекомендацію. Це дивно, як давати рекомендацію людині, яку не знаєш не те що у роботі, а ніколи не бачив у житті…
-
Ото так і живем
-
Sad but true
-
Хто віддав останню копійку щоб спасти собі життя - теж нажаль корупціонери…
-
Це не правильно, так
-
Ну я зустрічався з таким, що мені відмовили у позиції, бо взяли людину яку менеджмент знав як гарну людину і вчили її з 0