(UA) IT/Tech Ukrainians in Canada
-
Попри обіцянки президента представити план вирішення внутрішніх проблем, на восьмому тижні цього плану досі немає. Покарання для високопосадовців, таких як генерал Содоль, вимагає активного тиску з боку всього інтернет-простору. І це ще під питанням. Водночас проросійські діячі, як Світлана Крюкова та Макс Назаров, продовжують перебувати у Києві без будь-яких наслідків. Нещодавня показова акція щодо ТЦК з концертом та ресторанами викликає питання. Незрозуміло, який реальний вплив це мало на мобілізацію, оскільки кількість залучених осіб мінімальна. Проте картинка для внутрішньої та зовнішньої аудиторії виглядає «просто... вау». Постійно ухвалюються нові економічні закони, суть і ефективність яких залишаються неясними, замість реальних дій у боротьбі з тіньовою економікою. Зовнішня політика з планом перемоги та вимогами до партнерів, безперечно, крута, але, якось бракує плану перемоги, що стосується внутрішніх питань. Усі ці проблеми накопичилися у величезній кількості, можливо, хоча б зараз настав час почати щось робити? Враховуючи все, що вже відбулося, втрачати вже майже нічого.
-
Ого что это лачен такое говорит
-
Отже, що ми маємо? 🔹 Батько двох синів, лікар МСЕК, «заробив» значні статки на інвалідних довідках. 🔹 Перший син, Владислав Власюк, працює радником в ОП і є секретарем робочої групи Єрмака з питань санкцій проти РФ. Почав працювати в ОП після того, як керівником Офісу став Єрмак. 🔹 Другий син, Віталій Власюк, за рекомендацією тодішнього заступника керівника ОП Олексія Кулеби, намагався стати очільником НАБУ і нині обіймає посаду заступника голови Хмельницької ОДА. Цікава картина.
-
На мій погляд, природна тенденція - менш ретельно дивитись на код людей, про яких ти знаєш, шо у них високий рівень. Мені доводиться форсити себе читати уважніше, коли я роблю рев'ю кода одного з наших принципалов, тому шо я за замовчуванням думаю, шо оце оце і оце він точно зробив правильно - але він теж людина, і ймовірність помилки (випадкової чи ні) - хоча й значно менша, аніж у деяких інших, але не нульова.
-
>если код наебнется, то всегда можно ролбек Может тогда в принципе не тестировать ничего?)
-
мені здається природна тенденція, бо в канаді не можна буть токсіком і треба довіряти колегам. Якщо код наєбнеться, то завжди є ролбек і можна буде написати тести під це. Якщо найобується часто, то цього колегу будуть перевіряти більше і частіше. На жаль, рев'ю це частіше не про критичні помилки, а про "мені не нравицця, зроби інакше" і трата часу виходить
-
Тому що це ваше викривлене сприйняття світу, очима розробника))) а тести у більшості випадків взагалі ніяк не впливають на те, скільки грошей приносить продукт чи сервіс. Ну і як вище писали, ціна помилки рідко буває в мільйони або більше доларів. Це скоріше виключення. Частіше всього буває так, що навіть якщо твій код наїбне прод і буде downtime, то юзери просто трішки по психують і все. І ніякі акції не обваляться, тому що їх нема 👌
-
недавно выловил название функции в 150 символов. и не очень умелое использование типов тайпскрипта + дизайн бд тоже был не очень. мне не нравится как ты написал vs performance bottleneck это две разные вещи. и имхо нужно людям об этом постоянно говорить, иначе ничего не изменится. задолбаешь и потратите время один раз. второй. на третий человек уже не захочет тратить время и сразу сделает хотя бы чуть лучше.