PR CUAET
-
Абсолютно згодна. І "сидячи вдома" 5 років, між роботою і сім'єю, вчили французьку з нуля, і тренували англійську, щоб не забулася, бо той ПР ще треба було заслужити (набрати бали), і не знали всі ці роки, як будувати своє життя, бо ніхто не гарантував отримання пр, рано чи пізно, як в цій програмі.
-
Это не спор а показатель того что любая полиси не удовлетворить всех на 100%. Одни ждали не в Канаде 5 лет - и это было сложно и долго, и сто раз планы менялись за это время и дети рождались за эти 5 лет (и надеюсь вы говорите про «спокойно сидели дома» и ждали это либо до 2014 для всех, либо 2014-2022 для всех кроме Донбасса и Крыма, потому там война началась в 2014 и бежали оттуда с 1 чемоданом в 2014, и Канада на тот момент не то что ничего не давала так еще и требовала с собой чемодан денег привезти, кстати). Другим сказали - приезжайте скорее чтобы быть в безопасности и будете тут несколько лет стараться чтобы получить пиар, вот вам на начало по 3 тыс, вот вам разрешения на работу. И тоже не все довольны. Никакая система не настроена удовлетворить всех. А то что нельзя продлить паспорта так это абсолютно не проблема Канады. Все условия продления work permit для тех кто приехал и ждёт или работает над своим пиар - Канада создала. Тут к системе никаких претензий.
-
Робота IRCC не обмежена просто тим, щоб обробити заявки. Це організація, яка забезпечує Канаду населенням, буквально. З цієї точки зору ця програма - благодійність, так само як і гуманітарна програма. Дуже наївно рахувати витрати на заявку годинами роботи працівника ircc.
-
Перечитайте уважно, що я написала. Я не писала про пріоритети якійсь конкретній програмі. IRCC не прибуткова організація, а виглядає як прибуткова, тому що платять всі, а кількість працівників не збільшується. І це точно не благодійність, за розгляд кожної справи всі платять гроші.
-
40 хв витрачає на якомусь етапі чи в цілому на весь процес по заявці. Бо це будуть абсолютно різні дані. Якщо б офіцер брав заявку обробляв її 40 хв і виносив рішення це одне. А так різні офіцери на різних етапах обробляють заявку. Аор - 20 хв, запит документів 20 хв, еліджибіліті 20 хв, бекграунд чек - 40 хв. ....а ще повернення до заявок - дали запит на оплату біометрії це ще час щоб повернутися до заявки добавити оплату і дати запит на саму біометрію
-
-
Тобто ви вважаєте, що це нормально? Якщо провести паралель із бізнесом, то є два вида підприємств, наприклад на заводі добавили декілька видів продукції і от перший вид добавить працівників, щоб все оброблялося в звичні строки, а другий вид кількість працівників не збільшить, і почнуться затримки і як наслідок підприємство почне втрачати клієнтів і репутацію. Щось дуже схоже відбувається у IRCC, вони кількість програм добавляють, а кількість працівників залишається. При цьому ви правильно зауважили, що всі платять, так у чому проблема добавити тимчасових працівників на опрацювання програм?!
-
Це взагалі не про те, кому важче, а про те, що в очах ircc нема ніяких поважних причин прискорювати саме цю програму. Навпаки, українцям дають можливість жити і працювати в Канаді під час очікування, тому прям бігти ніхто на буде. Оброблять спокійненько поступово.
-
Да, спор вечный, мне особо нравится - мы ждали 5 лет, а вы наглые хотите за год. Ок, с одной поправкой, вы ждали 5 лет сидя дома в Украине, не имея представления о паспортах которые нельзя продлить и о пермитах, без которых нельзя работать. А так, конечно, мы наглые😁
-
Якщо IRCC отримала 18000 заявок як пише пані Юліанна, то можна порахувати приблизно. В заявці от одного до 3-4 персон. Тому можна приблизно взяти 40000 людей. За людину грубо кажучі заплатили 1000 доларів ( грубо рахуючи ) 1к * 40к = 40 млн канадскіх доллаоів. Вистачить на ЗП ще одній людині )))))))