Українська Манітоба
-
Кількість коментарів типу «ну навіщо ж стріляти, вбили людину , жерстокі копи, краще б використовували електрошок, чому не в ногу стріляли а прям щоб вбити» це просто жопа . Думаю, поліція повинна чаше якось проводити звернення до народу . В яких буде казати , що електрошокер не працює через куртку. В ноги не стрілять у житті - тільки у фільмах. Якщо тобі поліція каже бросити зброю- треба бросити зброю . Якщо ні - то будуть стріляти на смерть.
-
Ти стріляєш в ногу, чувак падає, дістає ствол і тебе з напарником вбиває вже в голову
-
І взагалі у нього було важке дитинство
-
Якраз по протоколу мають бити на ураження.
-
На місці
-
Зараза ще вчителі англійської підтягнуться 🌝
-
Бо паст перфект то для прохвесорів з оксфорду, багато звичайних людей його знають тільки коли його бачать у книгах. Це як складно обернені речення, чи ще шось таке з української граматики. Ви наче це знаєте, але ніколи не використовуєте
-
Доречі так , вже бачу коменти онлайн, що людина була скоріш за всього менталі не стабільна та з проблемами , в тому числі з речовинами . Я взагалі не розумію , дійсно, таких коментарів . Так , у багатьох людей так працює мозок , треба щоб пазл зійшовся , тому знімають оті всі документалки про вбивць. Щоб їх зрозуміти . Але в більшості випадків, отакі коментарі невелюють порядок дій . Типу ну він же був трошки не здоровий , напевно, щось треба змінити , щоб не стріляли . Не , казали бросити- не бросив - куля (не у ногу) . Діі повинні залишатися такими. А ось далі вже , можна працювати на прівентивність, покращувати соціалку , займатися ментальним здоровʼям , щось робити з гуляниною речовим по місту . І все ж таки , донести до людей , які бувають призи , якщо грати у дурацькі ігри .
-
Вінніпезька поліція активно працює над розвитком відносин із громадою та впровадженням ініціатив, спрямованих на зміцнення довіри, підвищення безпеки та вирішення соціальних проблем у місті. Просто багато людей не хочуть про це знати…
-
Це механізм проекції в дії. Людина бачить, що вбили когось з ментальними проблемами = безпомічного. Спрацьовує підсвідомий перенос «якщо я буду безпомічним, зі мною зроблять так само, мене знищать». Так працює психіка. Це древній страх бути знищеним в разі безпорадності, а не людяність, як вони це самі собі пояснюють
-
Черчилль писав, що найпотужніший аргумент проти демократії - 5-хвилинна розмова з середнім виборцем)
-
Спочатку жаліються, що рівень злочинності виріс, а потім тут же захищають злочинців. Нонсенс 😁😁