Українська Манітоба
-
RBC та BMO - це страшний сон українця який користувався Mono чи Приват24 🙂
-
Ігорь весь Брендон оббігав взад вперед, це не реклама, це факт! ❤️
-
Я ще не 50+ але то моя вже шкала 😂 Випереджаю графік:)
-
А ок, обіженки…:(
-
Гроші з туристів не стало)))
-
Вони закрили кордон на три роки . Там була жопа . В місті на 18 мільйонів людей жодного кейсу ковіда . Але коли був новий кейс , то у всіх новинах казали що це пришедшей кейс із-за кордону. Що хтось прилетів із-за кордону , та привіз. А хто це мог бути? ІНОЗЕМЕЦЬ. І новини це форсили три роки. Що іноземці- то зараза . А те , що іноземці три роки не могли перетнути кордону, і всі іноземці в Китаю, там сиділи то початку пандемії , і не можуть виіхати(тому що назад не впустять) - нікого не цікавило. Китайці робили донос на іноземців «я бачив у себе в будинку іноземця» і починалася жопа , охота на відьом . Деяких просто виставляли на вулицю , когось заварювали в дома . І так усюди . В автобус не зайти, такси викликаеш- таксист двері не відчиняє. Не заселять у готель, не впустить в тренажерний зал, басейн, будь який заклад, навіть у лікарню. Там приколів на декілька сезонів серіалу вистачить. Потім ще був манкіпокс у той самий час , коли головний вірусолог країни каже на аудиторію в півтора міліарда людей (не дуже маючих критичне мислення) , що манкіпокс- це хвороба від іноземців . Головний превентивний метод- не торкатися іноземців і не бути біля них поруч взагалі . Тепер трошки уявляєте ?
-
Іноземці були ключовими фігурами в трьох основних нелегальних сферах де можна було швидко заробити шалені гроші: вчителювання, моделінг, і проституція. Коли закрили кордони і багато іноземців не змогли повернутися в Китай - втрати у «бізнесів» були колосальні. І рєбята мусили вчитися виживати якось уже самі. Тому навіть зараз з поверненням іноземців уже ніхто так не хайпує і гроші даються тяжче
-
Holly Molly а ми тут в Канаді «страждали» від притиснення людських прав 😁
-
Вона і була дно, заливати юані бетоном і звітувати про виконаний план, ми вже це проходили трошки під іншим соусом 🙂
-
В нас інше негласне правило. Емейли коли завгодно надсилаються, але в людей стоять в календарях межі робочих годин. І ніхто не очікує в такому разі, що я то читатиму, якщо в мене ніч. Дуже економить час і підстроювання під інших, особливо, коли це ще мультилокаційна компанія. А так проснувся - прочитав. Зато відправник не сидить і не вираховує години.
-
Ну, у нас просто в межах моєї конкретної команди ми повинні тримати руку на пульсі і after hours, і в вихідні - просто а раптом emergency десь, або внєзапно ціна на бензин пішла вгору, а ми пасемо задніх до понеділка аххахаха Але «тримати руку на пульсі», а не працювати на повну.
-
Вам все-таки видніше але ззовні виглядає все печально, хоч вони і намагаються приховати будь-які ознаки своєї слабкості 😄 До речі, в Україні купівельна спроможність деяких верств населення теж вражає 😄
-
@AnnaKWinn я тут до вас з питанням про coop . То ж моя улюблена заправка 😁. Я колись писала, що я за потреби прошу заправщика помогти мені накачати колеса , і завжди то проходило успішно)))). Я їм, звісно, даю за це пару доларів в кінці. Одразу скажу, що я прошу не тому, що мені лінь самій, просто в них набита рука правильно виміряти тиск і приблизно розуміти, скільки накачувати часу від вхідного рівня до нормального тиску. Коли я це роблю - в мене не виходить, я лиш тими вимірюваннями спускаю тиск ще більше. Так от, нещодавно я знов попросила, а заправщик сказав, що вони помагають лише інвалідам і старим людям). Мені чогось стало дуже смішно від того ( ні в якому разі не хочу нікого образити чи зачепити) , просто одразу подумала про себе як про таку handicapped блондинку, в якої руки не з того місця і вона не може накачати колеса ( дивитись пояснення вище). 😅 Так от питання - в принципі, чи це адекватне прохання, якщо я його дуже polite озвучую і пояснюю чи то я таки наглію, а не всі люди можуть відмовитись? Бо то ціла проблема для мене, їжджу вже тиждень на спущених колесах і боюся знов когось попросити на заправці).