Українська Манітоба
-
Шаровари мають такеж відношення до українського національного строю як я до творчості Фриди Кало. Тобто, нічого. Як елемент екзотики- так, був популярний. З часів турецьких походів. Просто російській імперії дуже ьракло заморських колоній, без який імперія- недоімперія. Тому почав змальовуватися такий собі образ українця як представника колонії у відмінному від московита вбранні (як індуси зі своїми тюрбанами) в шароварах - власне, який підхопила українська інтилігенція за часів Яворницького, щоб підкреслити відмінність украінця, чи то пак, русина, від москаля. Ну а далі вже за часів совка цей образ остаточно закрипився, набувши негативних рис як то жадібність моя хата з краю і т.і. Дуже раджу почитати Шаменкова. От прям дуже.
-
Тобто вони звикли новини з першоджерелом читати окремо ?
-
Ну так правильно кацапи до всього українського чіпляються і стараються виставити це в негативному світлі. Авраменко підніс український танок до професійного рівня і якщо в тому танку залучені шаровари як елемент гопаку (навіть якщо ви кажете, що козаки їх не вдівали) це частина української культури вже. Можете назви книжок чи хоча їмя Шаменкова, а то пошук по гуглу видає якогось російського блогера.
-
Явно не таке так на фольклорамі. Я вам навіть більше скажу, традиційна вишиванка то 19 ст. Жодна сорочка 15-16-17-18 сторіччя ніякої звиклої нам вишивки не мала. Хиба трохи по комірцю- ледь ледь.
-
😂😂😂 Виховання мого батька Терпіти не міг, бо не розумів А треба було слухати 🌚
-
І де тут шаровари.. html.striy.org.ua/archive/2(2)_2020/Striy02(2)_Shamenkov.html
-
Чому не вдівалі шаровари- вдивалі. 1730-1750 , не масово, але як відзнака що ходили в турецькі походи. Самі розумієте під чиїм прапором. Вдівали коли служили султану - іновуж так, це не масове вбрання. striy.org.ua