Українська Манітоба
-
Так я реально подумав що діставати катишки А вони енергію лікують, буває Хоч не голки туди
-
Купони з"явилися у 1990 році, здається. Принаймі, це те що я пам"ятаю бо вже працював. Використовувалися для того щоб в умоваї повального дефіциту запобігти спекуляціям. Купоно-карбованці то вже пізніше, бо я в армії служив. Десь 1992. Ну і реформа Ющенка у 96 році, коли з"явилися нормальні гроші, бо якась діч була - їдеш на роботу - ще можеш купити цигарки, з роботи вже ні бо дорожче коштують..
-
Звісно. Можливо навіть у нас у Манітобі )
-
2 копійки 1992 року - памʼятаю, як за ними полювали
-
Ось: 25 років тому, на початку вересня 1996-го, в Україні в рамках грошової реформи в обіг було введено національну валюту – гривню. Перше замовлення на друк нових купюр було зроблено у Канаді в 1992 році, тобто ще за чотири роки до їх введення в обіг. У тому ж році були виготовлені і матриці банкнот за ескізами художника Василя Лопати. Грошей за виготовлення матриць Україна не платила: допомогли іноземні фонди, значну роль відіграла українська діаспора, яка в Канаді була в той час і залишається чи не найпотужнішою. Перші одногривневі купюри були надруковані у 1992 році в Канаді на потужностях Canadian Bank Note. Дво-, п’яти- і десятигривневі купюри друкувалися там же два роки опісля. У Канаді вони і зберігалися, очікуючи свого часу. Банкноти номіналом 50 і 100 гривень друкувалися у Великій Британії. Собівартість виготовлення однієї тисячі банкнот становила близько 26 доларів, що майже вдвічі дешевше, ніж витрати на виготовлення тисячі німецьких марок. А от монети карбувалися монетними дворами Італії та Англії, а також на Луганському патронному заводі, також 1992 року. Операція з транспортування грошей з-за кордону до сховищ НБУ здійснювалася спецпідрозділом «Альфа» і називалася «Щит України».
-
Здається, що і альт також є
-
"Моня, ми вже в такому віці коли увага молодої дівчини не тішить а швидше лякає" (с) якийсь анекдот
-
Якщо чесно, то я якось і не уявляю, як до колядки-щедрівки вплести тему органу. Він більш «грузовий» інструмент, коли в різдвяну музику хочеться більш легкості та рухливості, неначе сніжок кружляє (без вітрюгану коли).