Українська Манітоба
-
Ви, напевно, не з такої сім’ї як всі - ви з багатої, то вам і не треба мотивації для недалеких/ бідноти
-
ІМХО, статистика з різних країн не співставна. Різна кількість населення, різна кількість злодіїв, різний менталітет і ще багато чого.
-
З новим роком 💚 Можливо хтось знає україно-мовних працівників SkotiaBank,та у яких відділеннях працюють. Дякую .
-
Щиро дякую!
-
Ірина Майборода. Відділення в центрі, на перехресті Main i Portage.
-
А є якийсь інший спосіб вийти з бідності, окрім як вийти із зони комфорту? Багато хто живе у зоні комфорту, маючи небагато статків. Наприклад, цілком можливо жити на мінімальну або майже мінімальну зарплату плюс рент асист (якщо є ПР), дитячі виплати, фудбанки і т.д., якщо строго планувати сімейний бюджет. Навіть кілька сотень вдасться заощадити на місяць, тобто на якусь мінімальну поїздку на Кубу раз на рік. Для багатьох це може бути зоною комфорту.
-
А є якийсь інший спосіб вийти з бідності, окрім як вийти із зони комфорту? Багато хто живе у зоні комфорту, маючи небагато статків. Наприклад, цілком можливо жити на мінімальну або майже мінімальну зарплату плюс рент асист (якщо є ПР), дитячі виплати, фудбанки і т.д., якщо строго планувати сімейний бюджет. Навіть кілька сотень вдасться заощадити на місяць, тобто на якусь мінімальну поїздку на Кубу раз на рік. Для багатьох це може бути зоною комфорту. Я прекрасно пам'ятаю, як перший рік в Канаді працював на малу зарплату в Автопак, дружина вчилась фултайм. Можна було забити і так далі жити, бо в принципі вистачало на мінімум. Однак, житла свого не купили б ніколи. Навчання після роботи, численні інтерв'ю під час ланчу або рано вранці о 7-8 ранку - це був вихід із зони комфорту, що дозволило перейти на інший рівень доходу.
-
Дуже задоволені нею!!
-
Оце у вас вільного часу....
-
Ви не розумієте, це для недалеких/ бідноти, там людина має шляхетний рід, йому не потрібно мотивації
-
Ні, жодних змін. Звичайний робочий день.
-
Я вже вдруге за ці дні бачу, що Ви пишете про рент асіст. Насправді якщо двоє працює на мінімальну, але фул тайм, то хоч 10 дітей, вони все одно не eligible. Там треба одного безробітного хіба і другого на низькій зарплаті. Значно легше не мати ПР і бути по куает, бо так багато знайомих подалися через housing і отримують виплати.
-
До речі, якщо дізнатись трошки більше про шляхетні роди і звідки у них гроші, можна шокуватись, наскільки цей шлях виштовхував людей з зони комфорту) Один з найзнаменитіших родів Шотландії отримав титул і землі 300 років тому за переховування коханця королеви і ризикуючи головою, щоб приховати це від свити короля, наприклад. Сьогодні достатньо просто працювати, тренінги там, англійська, опціонально інстаграм. В порівнянні з життям наших предків це як життя хілого чихуахуа, якому шиють пальто, бо без пальто він не може, і його далекого пращура дикого вовка
-
Доброго дня, спільното. Порадьте мені, якщо є на то рада. Я в Канаді 10 місяців, нещодавно в моєї мами в Україні діагностували меланому. Чи є якась можливість, щоб вона приїхала сюди на лікування? Шукаючи якусь інформацію в Інтернеті, я думаю, що такої можливості зараз нема, але все ж вирішила спитати. Дякую.
-
1. Відкрити візу мамі. 2. Мама прибуває - подається на біженство - отримує медичне покриття від федерального уряду - лікується. 3. Розгляд справи про біженство займе 1-2 роки, потім можна подати на апеляцію (ще 1-2 роки плюс), якщо буде відмова. Увесь час у мами не буде паспорта і вона не зможе виїхати з Канади.