Українська Манітоба
-
Читала якийсь час ФБ групу новоприбулих в іншу країну. Типові імігранськи пости "Страшно, важко, мова не йде, робота важка і ніхто мене не любить". Написала там одного разу пост "Не стаждайте тут, спробуйте поїхати в Канаду". Так модератор мій пост не пропустив! Він не відповідає правилам групи! Я дала пораду без запросу на пораду!
-
так а чого Канада погана? я так і не зрозумів? мені ось попдався в Тік ток блогер з Калгарі, який плакавсся що заробляє 10к на доставці і не може собі дозволити нічого, Канада погана, бідна і т.д. і ось вчора попався, поїхав до батьків в Німеччину, на "пособия" і каже що це гарний план. І ось думаю, Канада погана, бо потрібно працювати щоб заробити на те ти хочеш?
-
Найважче - це визнати, що тобі потрібна допомога. Я все життя думав, що мені не потрібен психолог, бо він мені нічого нового не розкаже але все частіше задумуюсь, що таки варто якось піти і дізнатися що зі мною відбувається зі сторони
-
Ліцензування (наскільки я знаю) відбувається в межах методу. Тобто людина має вищу освіту психолога, а потім проходить окреме навчання: когнітивної-поведінкова терапія, гештальт і тд. Як правило, у досвідченого психолога є декілька сертифікацій для інтегрування цих методів в роботу
-
Бо випишуть чарівні пігулки 🌚
-
Психолог - це не медична спеціальність, освіта потрібна психологічна, вона не в медичних університетах здобувається. Медична спеціальність - це психіатрія, але здоровим людям з просто психологічними проблемами варто триматись подалі від психіатрів)
-
Психологу не потрібна в Україні медична освіта Це вважається соц наукою
-
От цікаво... Ніколи не мав справи з українськими психологами, але зараз бачу в українських групах такий же потік реклами як від б'юті-майстрів. При чому психологи виглядають дуже молодими людьми 25-27 років. В Україні не треба спеціальної медичної чи довкола медичної освіти та ліцензування для ведення практики психолога? Моя тітка колись в Україні мала приватну психіатричну практику, але там ліцензування та профільна медична освіта були вимогами. В Манітобі, для прикладу, ліцензію психолога може отримати тільки людина, яка має ступінь доктора в психології та місцеву освіту.
-
Мене колись відправили до психіатра для отримання доступу до роботи з наркотиками, я в лікарні працювала. Всі, хто працює з морфіном, мають отримувати цей доступ. А я ще така малютка була, років 18) І психіатр каже: для мого підпису або я даю тест, або платите 50 грн в фонд підтримки лікарні. Я, звичайно, сказала тест, мені дали тест на 4 листочках і там треба було поставити "так" чи "ні" на всякі твердження, типу "Я ніколи не била людей", "Я ніколи не кричу на людей в публічних місцях", "Я ніколи не розбиваю предмети під час сильних емоцій", таке. І я всюди поставила ні - не била, не розбиваю, і думала ще, на кого це розраховано, реально хтось, хто прийшов за доступом до роботи з наркотиками, розкаже, що розбиває предмети? А виявилось, там треба було всюди ставити "так" - так, не била людей, не розбиваю. Там просто все було дуже дивно зформульовано. В результаті в цьому тесті у мене вийшов такий рівень агресії і схильності до імпульсивної поведінки, що мене ледве випустили звідти і я вже побачила в своїй голові майбутнє в будівлі без ручок на дверях. Неприємно, звичайно, було)
-
Якщо дійсно проблеми є, то їх треба вирішувати, підшукавши когось нормального)
-
Від наших «психологів» з корочкою за 10 тищ гривень потім черешнею станеш, якщо дійсно проблеми є🌝