Ванкувер2022 🇺🇦
-
Алиса, не про спорить сейчас. У меня мигрени с детства. Как я их понял за 40 лет: в мозг не поступает достаточное количество крови, чтоб спроцессить тот или иной сигнал : вспышка света, громкий звук. Помогает два фактора: разжижение крови- вода, и лекарства, и расширение сосудов: коньяк и лекарства. То есть то что ты пишешь про сужение- для меня противоречит всем моим лечениям. А мигрень у меня была точно раз в два дня. Кстати отказавшись от сигарет и кофе- их количество значительно уменьшилось .
-
Там первая рюмка тяжелая, дальше легче)
-
И когда пипец полный- просто чуть больше коньяку и спать)
-
Ну попробую получается
-
Паша, не про спорить) ты не врач, и я не врач. И я хз как это работает, но при кластерной боли почему-то помогает только суматриптан 🤷♀️ когда просто болит - то мне прекрасно помогает и цитрамон, и спазмалгон. Но когда пипец полный - хоть жменю таблеток сожри - все мимо будет. А вот эта хрень работает.
-
И хочется чтоб все вокруг замолчали. И даже та скорая помощь что в пяти километрах и птичка что за окном)
-
Привет @Nephology_Envelop! Антиспам: на какой кнопке молоток?
-
Все четыре состояния сворачиваются в одну точку- Выбор И потом подключается Фокус внимания на выбранном И дальше работает Синхронестичность Вы оказываетесь в пространстве где проявляется только то- что вы Выбрали
-
Базовою причиною головного болю є підвищення внутрішньочерепного тиску внаслідок набряку (тут є багато варіантів😉). Механізм простий - череп це кістка, він не розтягується. Тому при підвищенні внутрішньочерепного тиску виникає подразнення мозкових оболонок та/або нервів (трійчастий нерв), що і призводить до больових відчуттів. Сам мозок не болить, у ньому відсутні нервові закінчення котрі відповідають за генерацію больових відчуттів. Звідси висновки: головний біль (не мігрень, то інше) це наслідок набряку. Можливі причини: - збільшений приток крові до мозку при високому тиску; - поганий відтік крові від мозку внаслідок перетискання спазмованими м'язами шиї та плечей вен, що йдуть від голови; - не відповідність внутрішньочерепного тиску атмосферному (такий ефект як в ліфті чи літаку коли вуха закладає) виникає внаслідок порушення регуляції тонусу судин та/або спазмів м'язів шиї і плечей коли атмосферний тиск змінився, а внутрішньочерепний ще ні. Що робити. - поміряти тиск, норма до 150/90, за потреби прийняти гіпотензивний препарат. - перевірити наявність затримки рідини в організмі, наявний слід від резинки шкарпеток, або при натисканні на гомілці (внутрішнто-передня проекція, там пласка кістка знизу) буде залишатися ямка від пальця, прийняти сечогінне. - масаж шиї та комірцевої зони механічним масажером має покращити стан. - прийняти нестероїдний протизапальний препарат: німесил, ібупрофен, тощо.
-
Зимой мигрень мигрирует на юг
-
Иммиграционно-эмоциональным путём
-
Как размножается?