Українська Манітоба
-
І ще доречі таке питання, яка формула розрахунку відрахувань до ррсп,типу як підрахувати чи є смисл закидати на ррсп чи ні для зменшення свого податку ,якщо я заробив 70000к . ChatGPT пише . Гранична ставка податку в Манітобі для доходу $70,000: • Федеральний податок: 15% (на перші $55,867), 20.5% (на решту). • Провінційний податок: 12.75% (на дохід понад $36,842). • Загальна гранична ставка: 33.25% (20.5% + 12.75%). 2. Зниження податків при внесенні $3,800 в RRSP: • $3,800 × 33.25% ≈ $1,263 податкової економії. Тобто ти внесеш $3,800 зараз, але зекономиш приблизно $1,263 на податках цього року.
-
Та да. От такі помилки я і відношу до категорії «дуже важко зробити помилку», бо якщо елементарно бути уважним (дивитися, щоб номер клітинки в твоїй паперовій версії Т4 співпадає з номером клітинки, куди ти цю суму записуєш в Велссімпл), і знати базово - «мені, щоб подати декларацію, потрібні Т4 від всіх контор, де я працював цього року, і всі Т5 форми з моїх сейвінг/інвест мент рахунків» - то все буде ок.
-
Ще якщо сам подаєш то потрібно слідкувати за всілякими кредити і deductions, які кожного року міняються і деколи мають такі незрузуміло описані умови, як наприклад, що вважається Sumner camp і в якій послідовності його списувати і можна не те що 10 хв а декілька вечорів витратити щоб зрозуміти. Тому я б сказав, що заповнювати податки не так вже й погано якщо знаєш бухгалтера, якому можна довіряти і який слідкує за нововведеннями кожного року так як це може зекономити час. Я сам заповнюю податки, але це через те що перший бухгалтера який нам допомогав робити повернення, наробив стільки помилок, що ми вирішили - вже якщо будуть помилки то будуть на нашій совісті.
-
Я розумію. Однак, графа No income означає, що взагалі не було доходу. По foreign income окремо. Також потрібно розуміти, що то за іноземний дохід, з якої країни, і чи він підлягає оподаткуванню чи виключенню з оподаткування через певні пунктки двосторонніх договорів.
-
Добрий день. Підкажіть, хто може знає де або вже отримував свідоцтва/сертифікати про отримання кваліфікації/проходження курсів у Вінніпезі на maintenance тощо. Дякую!
-
я думаю, що це пов'язано з тим, що в Україні просто населення ніхто декларації не подає. І хто перший раз має подати тут в Канаді - то немає уявлення як це працює (це я наприклад) - то я заплачу бухгалтеру, бо у мене за рік доходи були в трьох різних країнах. А от уже в наступному році логічно сама буду подавати, бо тільки канадська робота буде і все.