Українська Манітоба
-
Двох дітей знайомих постійно булили в Miles Macdonell діти-нащадки українців. Постійно, протягом 4 років у high school був постійний булінг, обзивання, знущання та сміялися із акценту. Як я таке почув, то реально був дуже радий, що дочка не пішла у ту школу.
-
У кожного свій досвід. Моя мала закінчила цю школу, коли там ще була IB програма. Була дуже задоволена і саме ця програма допомогла їй сильно у навчанні в університеті. Принаймі вона так говорить;-) ми ніколи не втручались у її вибір, вона сама вибрала ту школу і була дуже задоволена що її прийняли. Бо приймають не усіх, наших друзів малу після приватної школи не прийняли (це не залежало від нашого чи їх проживання).
-
Мій навіть мимохідь ніколи не казав про булінг в МайлзМак (хоча у нього немає акценту. Але з деякими новоприбулими дітьми він спілкується, то мабуть знав би). Імхо, булінг характеризує не школу, а купку конкретних дітей-довбодятлів, які їм займаються. Вони можуть трапитися в будь якій школі. Судячи з того, що зараз мій син про булінг не чув (я навіть ось зараз спитала спєцом - він витиришів очі на мене і каже «There’s like a ton of immigrant kids in our school with a whole lot of different accents. I’ve never seen a single instance of bullying. That said, it’s not all sunshine and rainbows, could they have been made fun of? Probably… but that could happen anywhere» ), або ті діти, що булили, graduated і на цьому все скінчилося, або школа «приструнила» (це якщо діти твоїх знайомих скаржилися до шкільних authorities). В «цій школі» дуже класний вчительський склад, і контингент студентів - більшість готується до вступу у ВУЗи. Це плюс для учнів, які хочуть обрати такий шлях.
-
В молодшій школі сина українські діти били інших дітей, не українців. Так, просили україномовного вчителя (з садочку при школі) допомогти з цим питання. Тут в цьому чаті Христина є, яка ходили допомагати з цим конфліктом. Там якусь викликали службу, яка цим займалась
-
Десь так. Одна з основних вимог - "узаконити русскій ізик, "культуру" і праваславную церкавь". А це - три кити русскаго міра. І так з часом захоплять весь інфопростір і буде всім "а какая разніца". Субстрат дуже родючий під таку схему залишився в багатьох регіонах. Можливо "свій Тайвань" сформується на правобережній і Західній Україні, якщо буде правильна політика.
-
З мишей та їх какашок
-
Щоб зʼявився свій «Тайвань» потрібно щоб ці політики та нащадки цих дітей повністю залишили Україну,плюс взяли з собою все їхнє оточення.А ті люди що залишилися забули про таке поняття як корупція,яка проросла в усі органи управління.Просто коли стикаєшся з цією бюрократичною машиною,розумієш що це ніколи не зміниться.Я думав війна змінить цих чиновників,ні воно як крало так ще більше почало красти,а тебе робить крайнім за все.В Сінгапурі Лі Куан Ю довічно саджав,китайці смертну кару роблять,по ходу в Україні теж саме треба робити.
-
Корупція це наслідок. Корупція є в кожні країні, тільки часто вдало схована. Корупція зменшиться коли суспільство подорослішає і стане нацією. Корупція не є ворогом номер один,хоч як не хотіли б це народу нав'язати і мальовничо задокументувати кожен факт розтиражувавши в кожному змі. Типу "найбільший ворог це корупія". Це іпсошка ворожа. З корупцією можна боротись в мирний час. Ворог один - рассєя. В різних її проявах "від невинної пісеньки "вихаділа на бєрєг катюша", достоєвського,булгакова, частушек і "чьая с самавара" с "баранкамі" ДО до дронів "хєрань", ракети іскандер і умовного тов.ігнатьєва який її скеровує на житловий будинок". На окупованих територіях вже ніхто не бореться з корупцією - рашисти її узаконили, возвели в ранг "must have і нє абсуждаєтся" - і всі мовчать. А раптом хто скаже ну как же так, ми за вас, а ви варуєтьє і грабітє" - довго не живуть. Тому спочатку ворог, потім корупція. Війни, епідемії просто тимчасово загострюють всі недоліки суспільства
-
Хто знає, же саме буде проходити зимовий фестиваль у Вінніпезі, який намічається на 10 днів?