Українська спільнота Ванкувер
-
Альберта сипле новинами: 😕 AAIP більше не запрошує кандидатів за напрямами «родинні зв'язки» та «затребувана професія». Кандидати, як і раніше, зможуть отримувати EOI бали за наявність близьких родичів в Альберті (громадян чи постійних резидентів). 😕 У 2025 році Альберта не бере участі в «Temporary Public Policy for Facilitate Work Permits for Prospective Provincial Nominee Program Candidates» . Ця тимчасова політика дозволяє заявникам, які мають job offer, діючий або закінчений work permit і лист від провінції, що підтверджує наявність профілю EOI, отримати відкритий дозвіл на роботу. 🙂 Альберта тепер офіційно дозволяє оновити у себе в системі профіль Express Entry, якщо його дія закінчилася. www.alberta.ca/aaip-updates
-
Популярний політик Канади, який встановив рекорд перебування на посаді, знову повертається на соціальну сцену. Колишній міський голова канадського мегаполісу буде балотуватися на федеральних виборах. Колишній мер Ванкувера Грегор Робертсон оголосив, що на майбутніх федеральних виборах буде висуватися від Ліберальної партії у виборчому окрузі Ванкувер Фрейзерв'ю – Південний Бернабі. Робертсон додав, що прийняв запрошення від лідера лібералів Марка Карні, який офіційно оголосив про початок кампанії. «Ми стикаємося з безпрецедентними, невідкладними, складними проблемами, і ніхто не готовий краще за прем'єр-міністра Марка Карні провести нас через них», – говориться у його заяві. Новостворений виборчий округ значною мірою замінює Південний Ванкувер. Наразі регіон представляє член парламенту від Ліберальної партії, який йде у відставку, Харджит Саджан. Однак Саджан у січні оголосив, що не буде балотуватися знову, і підтримав кандидатуру Робертсона. Кандидатура Робертсона означає його повернення до політики після того, як він був мером Ванкувера з 2008 по 2018 рік. Чиновник також був членом законодавчих зборів Британської Колумбії від партії «Нові демократи» у виборчому окрузі Ванкувер-Фейрв'ю з 2005 по 2008 рік. Колишній мер каже, що останнім часом працював над міжнародною кліматичною політикою в Організації Об'єднаних Націй і був глобальним посланником Глобального пакту мерів.
-
Екс-міністр імміграції Канади Міллер не увійшов до нового складу уряду. Його змінила Рейчел Бендайан, першу заяву якої про допомогу цим іммігрантам опубліковано на сайті міністерства. Чи то так збіглося, чи то чиновниця хоче розпочати кар'єру з хороших новин для нестабільних мешканців Канади. В Міжнародний день франкофонії Рейчел Бендаян, голова міністерства імміграції, біженців та громадянства (IRCC), оголосила про виділення $9,300,000 на фінансування 12 нових проектів. Про це повідомляє сайт IRCC. І це перше офіційне заявлення міністра, опубліковане відомством. Мета нових проектів, які підтримає IRCC, - стимулювання «економічного розвитку та демографічного зростання франкомовних спільнот». Кошти будуть витрачені на залучення і «відбір франкомовних заявників, а також підтримку цих заявників на шляху до отримання постійного виду на проживання», йдеться у повідомленні. Деякі програми спрямовані на збір і аналіз даних для розробки конкретних заходів щодо зниження бар'єрів для франкомовної імміграції. В рамках Плану з імміграції на 2025–2027 роки ми продовжимо підвищувати цільові показники для франкомовних постійних мешканців за межами Квебеку. Ми доведемо їх до 8,5 відсотка у 2025 році, 9,5 відсотка у 2026 році та 10 відсотків у 2027 році. Вищі цільові показники демонструють незмінну відданість уряду підтримці франкомовної імміграції. У цей Міжнародний день франкофонії я рада оголосити про конкретні інвестиції у розвиток франкомовних спільнот. Продовжуючи наші зусилля, ми забезпечимо майбутнє та стійкість нашого культурного та мовного ландшафту, який визначає самобутність нашої країни», - йдеться у заяві Бендаян.
-
Імміграційне відомство Канади видавало підсумкові цифри лютого за рухом черги за послугами. Виявилось, хто швидше за всіх отримує відповідь імміграційного департаменту. За останні місяці кількість звернень до Міністерства імміграції, біженців та громадянства Канади (IRCC) стабільно знижується. Станом на 28 лютого, загальна кількість заявок у черзі департаменту складала 821 200. При цьому всього місяць тому кількість необроблених листів досягала 892 100, і це свідчить про помітне скорочення черги – майже на 7,95 відсотка, що є небаченим показником для IRCC. При тому третій місяць поспіль кількість заявок залишається нижче позначки в 1 мільйон, це свідчить про стабільний прогрес у обробці заявок. А станом на 28 лютого в базі даних IRCC загалом знаходилося 2 029 400 заявок. З них 1 208 200 заявок були оброблені відповідно до стандартів обслуговування. Стандарт обслуговування варіюється залежно від типу заяви. Водночас показує, скільки можна простояти в одній з найтривожніших черг. Наприклад, для заяв по програмі Express Entry стандарт обслуговування становить шість місяців, а для заяв по програмі сімейного спонсорства 12 місяців. І саме цих заяв зараз досить багато на руках у міністерства. IRCC обіцяє обробляти 80 відсотків усіх заяв згідно зі стандартами обслуговування. Решта 20 відсотків – більш складні заяви, що вимагають додаткового часу. На 28 лютого 2025 року в базі даних IRCC було 842 600 заявок на участь в імміграційних програмах для отримання постійного виду на проживання. Сюди входять програма Express Entry, потоки Provincial Nominee Program, пов’язані з Express Entry, та програми сімейного спонсорства. 57 відсотків були оброблені відповідно до стандартів обслуговування, решта залишилась у черзі. Департамент не наводить точних цифр, але зауважує, що 25 відсотків заявок за програмою Express Entry були відхилені, що перевищує цільовий показник департаменту у 20 відсотків. Що стосується заяв за провінційними програмами номінації (PNP) (через Express Entry), то наприкінці лютого кількість заявок значно зросла і склала 36 відсотків (у порівнянні з 30 відсотками в попередньому місяці). Крім того, 56 відсотків заяв на отримання тимчасового виду на проживання оброблялися відповідно до стандартів обслуговування. Сюди входять дозволи на роботу, навчання та гостьові візи. В результаті з 947 200 заявок у базі даних лише 532 700 були оброблені відповідно до стандартів обслуговування. Таким чином, у черзі залишається 414 500 заявок. Якщо розглядати за програмами, то найбільше заяв в черзі на отримання візи для відвідування. 65 відсотків усіх заяв на отримання туристичної візи знаходилися у черзі, у той час як прогнозований показник складав 50 відсотків. При цьому дуже швидко знижується відсоток дозволів на роботу, які знаходяться у черзі. І це свідчить про те, що IRCC приділяє пріоритетну увагу цим заявкам. На 28 лютого в черзі залишалося тільки 34 відсотка заяв на робочу візу – і це найнижчий показник з липня 2023 року.
-
Таке рішення щодо імміграційної програми влада приймає вперше в історії. Успішні заявники автоматично отримують дозвіл на постійне місце проживання в Канаді. Уряд Канади збільшив кількість заяв, які воно прийматиме в рамках програми «Батьки і бабусі з дідусями» (PGP). У 2025 році уряд розгляне до 25 000 спонсорських заявок, повідомляє Міністерство імміграції, біженців та громадянства (IRCC). Деякі з заявок вже подані у 2024 році, інші – у поточному. Нагадаємо, на початку року канадська влада повідомляла про те, що прийме лише 15 000 заявок. Тепер громадяни Канади та постійні мешканці Канади, які у 2020 році подали заявки на участь в PGP і ще не отримали запрошення подати заявку, зможуть, нарешті, отримати його після старту приймальної кампанії. Програма для батьків, бабусь та дідусів (PGP) – це спосіб возз'єднання сім'ї для отримання постійного виду на проживання. Оскільки попит на програму значно перевищує кількість доступних місць, уряд обирає спонсорів за допомогою лотереї. До цього часу програма відкривалася для набору учасників лише один раз – у 2020 році. Відтоді всі запрошення стати спонсором були відправлені тим, хто подав заявку на участь у програмі у 2020 році.
-
Crowd testing! Прохання поганяти бали калькулятор! Працюємо над зручнішою версією лічилки балів Express Entry. За посиланням лежить теоретично робоча версія: lawpoint.ca/8.html Якщо вам не ліньки - пройдіть за посиланням, вбийте свої дані, порівняйте з профілем, чи вірно вважає? Краса та робота з телефону вторинні, це все потім, просто гляньте, чи збігається результат із вашими реальними балами. Таблиці перерахунку балів мовних тестів вписані прямо у вибірки, за задумом це має бути зручно. Калькулятор писаний точно за ministerial instructions, які визначають критерії підрахунку балів станом на сьогодні.
-
«МОЖЛИВІСТЬ РОБОТИ! Шукаємо надійного персонального помічника/адміністратора введення даних для віддаленої роботи, неповний робочий день (5 днів/тиждень, 3 години/день). Конкурентна оплата праці! Якщо ви зацікавлені, надішліть мені повідомлення, щоб дізнатися більше!»
-
💙💙💙💙💙💙💙💙 🔥⬜️⬜️⬜️⬜️⬜️⬜️🔥 🔤 🔤🔤🔤🔤🔤 🔤 🔤🔤🔤🔤🔤 🔤🔤 🔤🔤🔤🔤🔤🔤 🔤🔤 🔤🔤🔤🔤🔤 ⚡️💫💫💫💫💫⚡️ 💫💫💫💫 🔸🔸🔸🔸🔸 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸 Мᴀᴋᴄиʍᴀᴧьный охʙᴀᴛ. Вᴀɯᴇ объяʙᴧᴇниᴇ ʙᴇздᴇ 24/7 🕘 Кᴩуᴨнᴇйɯᴀя ✈️ ᴋоʍᴀндᴀ. Оᴨыᴛ 3+ ᴦодᴀ Сʙоя бᴀзᴀ 300 ᴛыᴄ. чᴀᴛоʙ. Можᴇʍ ᴄобᴩᴀᴛь бᴀзу ᴨод ʙᴀᴄ Оɸɸᴧᴀйн ниɯи нᴇ бᴇᴩᴇʍ ⚠️ 🛫Пиɯиᴛᴇ 👉ʍᴇнᴇджᴇᴩу👈
-
💙💙💙💙💙💙💙💙 🔥⬜️⬜️⬜️⬜️⬜️⬜️🔥 🔤 🔤🔤🔤🔤🔤 🔤 🔤🔤🔤🔤🔤 🔤🔤 🔤🔤🔤🔤🔤🔤 🔤🔤 🔤🔤🔤🔤🔤 ⚡️💫💫💫💫💫⚡️ 💫💫💫💫 🔸🔸🔸🔸🔸 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸 Мᴀᴋᴄиʍᴀᴧьный охʙᴀᴛ. Вᴀɯᴇ объяʙᴧᴇниᴇ ʙᴇздᴇ 24/7 🕘 Кᴩуᴨнᴇйɯᴀя ✈️ ᴋоʍᴀндᴀ. Оᴨыᴛ 3+ ᴦодᴀ Сʙоя бᴀзᴀ 300 ᴛыᴄ. чᴀᴛоʙ. Можᴇʍ ᴄобᴩᴀᴛь бᴀзу ᴨод ʙᴀᴄ Оɸɸᴧᴀйн ниɯи нᴇ бᴇᴩᴇʍ ⚠️ 🛫Пиɯиᴛᴇ 👉ʍᴇнᴇджᴇᴩу👈
-
💙💙💙💙💙💙💙💙 🔥⬜️⬜️⬜️⬜️⬜️⬜️🔥 🔤 🔤🔤🔤🔤🔤 🔤 🔤🔤🔤🔤🔤 🔤🔤 🔤🔤🔤🔤🔤🔤 🔤🔤 🔤🔤🔤🔤🔤 ⚡️💫💫💫💫💫⚡️ 💫💫💫💫 🔸🔸🔸🔸🔸 🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸🔸 Мᴀᴋᴄиʍᴀᴧьный охʙᴀᴛ. Вᴀɯᴇ объяʙᴧᴇниᴇ ʙᴇздᴇ 24/7 🕘 Кᴩуᴨнᴇйɯᴀя ✈️ ᴋоʍᴀндᴀ. Оᴨыᴛ 3+ ᴦодᴀ Сʙоя бᴀзᴀ 300 ᴛыᴄ. чᴀᴛоʙ. Можᴇʍ ᴄобᴩᴀᴛь бᴀзу ᴨод ʙᴀᴄ Оɸɸᴧᴀйн ниɯи нᴇ бᴇᴩᴇʍ ⚠️ 🛫Пиɯиᴛᴇ 👉ʍᴇнᴇджᴇᴩу👈
-
C P O Ч H O❗️ П α с с и в н ы й з α ρ α б ο т ο κ. У д α л е н н α я с ф е ρ α. Н е з α κ л α д κ и и п ρ ο ч α я е ρ у н д α. Ч α с в ρ е м е н и в д е н ь. С л ю б ο й т ο ч κ и миρ α. С т е л е ф ο н α/п κ. Н е б е ρ е м ο т в α с н и κ α κ и х ο п л α т.❗️ С т р о г о 20+ И н т е ρ е с н ο? "+" в л и ч н ы е.
-
⁉️ Спонсорство подружжя в Канаді 🇨🇦 Канадська імміграційна система дозволяє громадянам і постійним резидентам спонсорувати своїх подружжя, партнерів у цивільному або фактичному шлюбі для отримання постійного місця проживання. Це дає змогу возз'єднувати сім’ї та будувати спільне життя в Канаді. ❓ Хто може бути спонсором 🟧Спонсором може бути особа, яка: ✔️ Досягла 18 років. ✔️ Є громадянином Канади, постійним резидентом або зареєстрованим індіанцем. ✔️ Проживає в Канаді (якщо постійний резидент) або має намір повернутися (якщо громадянин, що живе за кордоном). ✔️ Може фінансово підтримувати партнера, щоб він не потребував соціальної допомоги. ❓ Хто може бути спонсорованим 🟧Спонсорувати можна: ✔️ Подружжя – офіційно зареєстрованого чоловіка або дружину. ✔️ Партнера у цивільному шлюбі – особу, з якою спільно проживаєте понад 12 місяців. ✔️Партнера у фактичному шлюбі – особу, з якою маєте стосунки понад рік, але не можете проживати разом через об’єктивні причини. 🟧Ваш партнер має бути не молодше 18 років і відповідати вимогам в'їзду до Канади. 👀 Процес подання заявки 🟧Складається з двох етапів: 🇺🇦Заявка на спонсорство – подається спонсором. 🇺🇦Заявка на постійне проживання – подається партнером. 🟧Заявки подаються онлайн через IRCC. 👀 Види спонсорства ✔️Внутрішнє спонсорство – якщо партнер уже в Канаді (можливе отримання відкритого дозволу на роботу). ✔️Зовнішнє спонсорство – якщо партнер перебуває за кордоном (може подорожувати до Канади за відповідною візою). 👀 Фінансові зобов'язання 🟧Спонсор зобов’язується фінансово підтримувати партнера протягом: ✔️Подружжя або партнерів – 3 роки. ✔️Дітей до 22 років – 10 років або до 25 років (що настане раніше). ✔️Дітей старше 22 років – 3 роки. 🟧Зобов’язання залишаються чинними навіть у разі розлучення чи фінансових труднощів. 👀 Можливе інтерв'ю 🇨🇦У деяких випадках IRCC може запросити подружжя на інтерв'ю для перевірки справжності стосунків. Рекомендується надати докази (спільні фото, переписку, фінансові документи тощо).
-
🗣Університети в Канаді, доступні для українців. ⏺ University of Toronto – спеціальні стипендії та фінансова допомога для українських студентів. ⏺ University of British Columbia (UBC) – програма фінансової підтримки для студентів, які постраждали від війни. ⏺ McGill University – можливість отримати гранти та підтримку для покриття вартості навчання. ⏺ University of Alberta – спеціальні стипендії та програми адаптації для українців. ⏺ York University – знижки на навчання та додаткова допомога українським студентам. ⏺ Carleton University – фінансова підтримка та пільгові умови для українських студентів. Як подати заявку? • Перевірте офіційні сайти університетів • Підготуйте документи (атестат, диплом, мовний сертифікат) • Напишіть мотиваційний лист (деякі програми мають спрощені вимоги для українців) • Подайте заявку на стипендію або фінансову підтримку
-
⁉️ Чи можете ви подати заявку на ПМЖ за програмами пілотної імміграції для працівників догляду? 🇨🇦Програма Home Child Care Provider Pilot та Home Support Worker Pilot – це чудова можливість для тих, хто хоче працювати в Канаді як доглядальник та отримати статус постійного резидента (ПМП). Вона дозволяє приїхати до Канади без LMIA (оцінки впливу на ринок праці) та після двох років роботи подати заявку на ПМП! ❓ Кого шукають роботодавці? 👶 Home Child Care Provider (NOC 44100) – догляд за дітьми в сім’ях. 🏡 Home Support Worker (NOC 44101) – догляд за літніми людьми або людьми з інвалідністю в домашніх умовах. 👀 Основні вимоги до кандидатів: ✔️Рівень Англійської – CLB 5 (IELTS: Reading – 4.0, Writing – 5.0, Listening – 5.0, Speaking – 5.0). ✔️ Досвід роботи – мінімум 6 місяців доглядальником або в суміжних сферах (наприклад, медсестра, вихователь, соціальний працівник). ✔️ Освіта – мінімум 1 рік післяшкільного навчання (коледж, університет тощо). ✔️ Запрошення на роботу (job offer) від канадської сім’ї. ✔️ Фінансова спроможність – достатньо коштів для переїзду (сума залежить від кількості членів сім’ї). ✔️ Довідка про відсутність судимості та медичний огляд. ❓ Як подати заявку? 🇺🇦 Знайти роботодавця в Канаді. Роботу можна шукати на сайтах Job Bank, Indeed, Workopolis або через агентства. 🇺🇦 Отримати job offer від сім’ї, яка вас наймає. 🇺🇦 Підготувати документи: 🟠Дипломи та сертифікати. 🟠Підтвердження досвіду роботи. 🟠Сертифікат IELTS. 🟠Медичний огляд та довідку про несудимість. 🇺🇦 Подати заявку онлайн через IRCC. 🕓 Термін розгляду – до 12 місяців. ❓ Що робити після схвалення? ✔️ Отримати ворк-пермiт та приїхати до Канади. ✔️ Почати роботу у роботодавця, який вас найняв. ✔️ Відпрацювати 24 місяці (3900 годин) та подати заявку на ПМП. 👀 Переваги програми: ✔️ Без LMIA – не потрібно отримувати дозвіл від уряду на працевлаштування. ✔️ Можливість перевезти сім’ю – ваші діти можуть отримати безкоштовну освіту, а партнер – дозвіл на роботу. ✔️ Реальний шлях до ПМП – через два роки роботи ви отримуєте статус постійного резидента. 👀 Важливі нюанси та ризики: 🟠 Перевіряйте роботодавця – наявність ліцензії та відгуки. 🟠 Обережно з шахраями – не платіть за job offer! 🟠 Ретельно читайте контракт – умови роботи та оплата. ❗️ Програма відкрита для 2750 кандидатів щороку.
-
-
Є пара вільних місць на безкоштовний онлайн-воркшоп з програмування та дизайну для дітей та підлітків! 💻 Вивчатимемо основи розробки сайтів, ігор та програм, навчимося робити гарні презентації, а також виконувати захоплюючі завдання у команді. Хто хоче брати участь, пишіть😊
-
‼️СҎØЧНØ‼️ ‼️ЭТØ КΛСΛЕТСЯ КΛЖДØГØ В ЭТØЙ ГҎУППЕ‼️ 🔥 Øҭ 20+ лęҭ В дãӈӈый мøмęӈҭ пҏøхøдиҭ øбӱчęӈиę для ӈøвичкøв 🔥 Сҏãзӱ гøвøҏю - бęз ӈãҏкøҭикøв, иӈвęсҭиций и пҏøчęй ęҏӱӈды. 🔥 Бысҭҏый сҭãҏҭ, пҏибыль вы пøлӱчиҭę ӱжę в пęҏвый дęӈь ҏãбøҭы 🔥 Всę лęгãльӈø 🔥 Для ҏãбøҭы ӈӱжęӈ смãҏҭфøӈ и всęгø 1 чãс ҭвøęгø вҏęмęӈи в дęӈь 🔥 Дøвęдём вãс зã ҏӱчкӱ дø пҏибыли ‼️Нę бęҏём ӈикãких øплãҭ øҭ вãс, мы ҏãбøҭãęм ӈã % (вы зãҏãбãҭывãęҭę и ҭøлькø пøҭøм дęлиҭęсь с ӈãми) Кøмӱ дęйсҭвиҭęльӈø иӈҭęҏęсӈø пишиҭę в личкӱ "+" и я øбязãҭęльӈø ҭęбę øҭвęчӱ