Імміграція до Манітоби
-
Навіть якщо ви не клеймите бали за досвід роботи в Україні, то у аплікаціях на номінацію буде питання про вашу зайнятість. Чи вказувати вам self-employed чи unemployed, це вже на ваш розсуд. Десь ми це вже обговорювали 😁 Під час федерального етапу вам потрібно буде вказати історію зайнятості за останні 10 років або починаючи з 18 років (в залежності, що ближче).
-
Логіка мого питання наступна: Директива ЕС передбачала захист на рік із можливим продовженням до трьох років. Канада одразу надала дозвіл на три роки, але у вигляді робочої візи. У зв'язку з цим і виникло питання. Хоча воно поки що риторичне.
-
То яке має відношення Канада до чуток по директиві ЄС для українців?🤔 Чи ви про те чи не має такого ж і в Канаді? Але в Канаді немає програм для біженців з України як в ЄС. Канада дала (грубо кажучи) візітор візу та можливість працювати протягом 3 років. І все. Далі кожен вирішує сам чи він хоче лишатись - тоді велкам у процес PR як і для всіх (хоча і тут українцям надали пріоритет у розгляді), а якщо не хотять - ну тоді дякую, були раді вас бачити🤷🏻♀️
-
Я це питання задав з тої причини, що були чутки по деректмві для українцв у ЕС що до захисту до 25 року. Хоча у офіц. документі поки усім дали до березная 24.
-
І ще цікаве питання. Є люди, які приїхали весною. Тобто ворк перміт у них до весни 25. Що їм робити, якщо війна триватиме, а на пр вони не подавались?
-
Можете допомогти з алгоритмом дій? При подачі на візу я вказав досвід в україні як самозайнятий. У Канаді підтверджувати його не збираюсь. Я іду, відпрацьовую 6 місяців, злаю англ. і подаюсь на підтримку провінції. Якщо я вказпв досвід, то і на подачу мушу його вказувати? Чи там вказувати лише мій канадський досвід роботи? Бо я заплутався.
-
Я зустрічала ще таку інформацію: що якщо новоприбулі одразу переїжджають в іншу провінцію, то потім сама провінція міняє правила своєї програми і майбутнім аплікантам буде складніще отримати номінацію. Підривається довіра і ускладнюється процес майбутнім.
-
при подачі ви завантажуєте лише скани документів як оригіналу так і перекладу. Hard copy не потрібно подавати. Можуть вам в Україні зробити переклад зісканувати і відправити вам файлом🤷🏻♀️ Ну хіба вам треба ваші документи у вас під рукою, то тут точно є сенс щоб вам відправили поштою чи як краще. Потім через 5-6 років на громадянство треба буде подавати ж документи теж😅 Згодиться)
-
Всім привіт, хто вже подавав документи на номінацію / ПР є питання. В необхідних документах є свідоцтво про народження. Хто стикався, як краще зробити, якщо оригінал свідоцтва в Україні? Перекласти в Україні і відправити до Канади разом з оригіналом чи як зробити найкраще? П.с. в пошуку групи шукав, знайшов дещо, але потребую поради від тих, хто вже подавався. Дякую
-
Людина має 4/5 років досвіду, магістра та вік 42 роки. 775 балів, якщо я не помилився. Тільки TEER 4 вимагає англійська обов'язково. Людина в Україні не працювала у будівництві. Гуманітарний напрям 😁 Можливо, мені не потрібно поширювати такі кейси, бо люди пишуть у приват надати приклад такої довідки 😂😂. Не старайтеся реплікувати чийсь кейс на свої вхідні умови та обставини.