Імміграція до Манітоби
-
Будь ласка. Екзамен триває приблизно 3.5 години На Speaking було: 1. Розкажіть про свого найкращого друга 2. Ви їдете в подорож і вибираєте будинок на колесах (показують вибір з двох опцій з описом). Ваша родина хоче інший варіант (показують іншу картинку поряд з тією, що вибрали) Маєте 1 хвилину переконати родину, чому ваш варіант кращий 3. Картинка де зображено підйом туристів на гору - описати, що відбувається 4. Та сама картинка де зображено підйом туристів на гору - що на вашу думку відбудеться наступним 5. Ви і ваші двоє друзів планували вступати до університету разом, але один з них вирішив взяти паузу на подорож та роботу. Відповідно інший ваш товариш цим не задоволений. Поясніть незадоволеному товаришу, чому друзі мають право на свій вибір, або поясніть іншому товаришу, чому не потрібно подорожувати і треба вступати до університету разом 6. Бачите картинку з виглядом з вікна на парад. Ви дзвоните сусідці, яка зараз не дома і хочете розповісти, що відбувається Решту вже забув )))
-
Дякую, що поділилися! Як довго тривав екзамен? Які теми були на speaking?
-
З Новим Роком — роком нашої Перемоги!
-
Екзамен: 1. Реєстрація на екзамен починається за 45 хвилин до початку. Раджу прийти чим раніше. Пройти реєстрацію і сісти, видихнути і налаштуватись. А не так, як я - останнім і одразу до завдань, як тільки сів :) 2. За 15 хв до початку - реєстрацію закривають 3. З речей у вас має бути лиш ваш закордонний паспорт. Вас можуть обшукати, попросити вивернути кишені та показати рукава. Бачив, що дозволяли взяти прозору пляшку води. 4. Я здавав в Heartland International English School в даунтауні (goo.gl/maps/rdNkLbNQLjrKZquF9). Все відбувалось в підвальному приміщенні. Взимку норм з вентиляцією, як буде влітку - хтозна. 5. Якісь навушників була непогана. Особливо важливо для Listening. Зовнішній шум не заважав.
-
Ділюсь своїм досвідом з проходження CELPIP іспиту: Реєстрація та підготовка: 1. Реєструєтесь на сторінці www.celpip.ca/ 2. Вибираєте час та дату і оплачуєте екзамен. Я реєструвався приблизно за 3 місяці до екзамену. Дуже не затягував, аби була точна дата і мотивація готуватись. 3. При реєстрації на екзамен перевірте кілька раз введені данні вашого паспорту. Це дуже важливо. 4. Одразу після оплати екзамену вам подарують безкоштовно два тестових завдання та вхідний курс з поясненнями структури екзамену. ( LS - то екзамен лиш на Listening/Speaking, том ви матимете шанс здати екзамен тестовий на Listening/Speaking - двічі ) - Free CELPIP-General Practice Tests (Starter Set) - Free CELPIP-General LS Practice Tests (Starter Set) - CELPIP Accelerate Starter - Listening and Speaking - CELPIP Accelerate Starter - Reading and Writing 5. Що варто придбати? Я придбав два відеокурса та Reading/Writing та Listening/Speaking і можу сказати, що вони того варті. Розжовують кілька годин всю структуру екзамену і дають лайфхаки і на що звернути увагу. - CELPIP Accelerate - Reading and Writing (Online) - CELPIP Accelerate - Listening and Speaking (Online) 6. До початку підготовки до CELPIP, я готувався здавати IELTS на приватних уроках і потім через онлайн курси на Udemy. Але проаналізувавши структуру та особливості - вирішив здавати CELPIP. Основні відмінності, які я помітив: - Eкзамен відбувається за комп'ютером. Паперова версія відсутня. - Listening: - В CELPIP буде лиш англійська Канади та США (акценти та вислови) - НЕМАЄ spelling! Я його просто ненавиджу, хоч і треба тут використовувати майже кожен день :) Навіть, якщо ви чутимете дати чи імена в завданнях з Listening - вас не проситимуть це вводити в відповідях. Жодного питання. - Listening тут довший (6 завдань). Тому, якщо то ваша слабка сторона - будьте готові до випробування. - Питання тут значно дурнуватіші. IELTS звісно теж далеко не пішов, але я залишаюсь при думці, що мета питань не визначити ваш рівень, а заплутати. В питаннях будуть лиш синоніми та досить розгорнутий словник. Багато питань більше на Common sense ніж по факту. - Speaking: - Ця частина тут теж значно довша (8 завдань) - Потренуйтесь дома говорити з компютером. Трошки не звично, коли немає співрозмовника. І маєте лиш 30 секунд на підготовку відповіді. - Reading: - Не помітив різниці по складності. - Приділіть особливу увагу таким речами, як сканування та пошук ключових слів в підготовчому відеокурсі. Якщо ви будете читати весь текст дослівно - ви не встигнете. - Writing: - Приділіть увагу vocabulary. Я завершив завдання раніше наданого часу, але бал був нижче ніж я очікував. Підозрюю, що через досить прості слова використанні в тексті. - Часу в 27 хв для написання тексту 150-200 символів - вистачає з головою.
-
Аню, скільки балів вийшло??
-
Я робили новий (точніше літом подовжила, а в вересні вирішили робити дитині новий), стояли в черзі з 12-00 до 24-00, були останні тому що наш випадок не був першочерговий, все зайняло хвилин 15
-
Впевнена) після отримання номінації подались на ПР
-
У фейсбуці пару днів тому хлопець описував свій шлях від приїзду до ПР, що зайняв 4-5 місяців. Але там 1) чудова англійська, 2) крутий досвід роботи в айті, 3) вік підходить, тому якщо у вас схожий профайл, то по експрес ентрі взагалі не питання отримати ПР, в Манітобу люди їдуть, бо не підпадають під такі критерії. В Альберті, Брітіш Коламбії, Онтаріо, Саскачевані (здається) є окремі стріми для айті, привязані до ЕЕ. Там півроку максимум до ПР. Тому і до Куает айті працівники часто через них імігрували, тому і казали, що Альберта найлегша для іміграції =)
-
Ви впевнені, що в них ПР, а не номінація? Бо ПР, то не провінційна справа. Те що ви скидали, то для отримання номінації Альберти для ІТ. Судячи з коментарів, то більшість тих хто приїхали в Манітобу не ІТ.
-
Це вам подарунок під ялиночку 😉
-
immigratemanitoba.com/immigrate-to-manitoba/apply/eoi/#ranking
-
www.alberta.ca/aaip-alberta-express-entry-stream-accelerated-tech-pathway-form.aspx?fbclid=IwAR0VUXiUgr3iMRMR14qMriiNeccUL0114A1hDcuU-FHUprz40utt8dGeL4k