Імміграція до Манітоби
-
В мене був також рівень A1-A2 кілька місяців вивчень з різних джерел (програми типу дуолінго, дружина дещо підтягнула але не довго не вистачило терпіння на мене😄, потім якийсь курс купили, почалися курси від велларк, робота звісно спілкування з іншими канадцями) Не скажу що днями і ночами сидів у всьому цьому , але це було кожного дня. Йшов на CELPIP думаючи що просто завалю якийсь скілл і буду знати хоч в якому напрямі "рухатися". Але все вийшло...завалив скілл.. але це була 4-ка )) Мій меседж в тому що на 4 здати зовсім не складно...якщо кожного дня приділяти цьому час..
-
Доброго дня, на даний момент живу в провінції Манітоба. Появилось питання з продовженням дійсності Українського Закордонного паспорту. Можливо хтось вже мав з цим справу, інтересує іменно момент, чи можливо паспорт з заявою надіслати листом, і якщо так, можете будь ласка підказати як це зробити. Дякую
-
Speaking тут вистачає на кожному кроці. Англійську з викладачем я вже давно не вивчаю, немає потреби.
-
Не повезло вам з викладачами 😂. Я займаюся з викладачем, де 80% це Speaking.
-
Викладач дає граматику і лексику по підручнику. Все це можна не слухати. Вдома вивчив, викладач перевірив. Все... Мої викладачі англійської взагалі нічого не робили. Перевіряли д/з і задавали д/з. Або вчиш самостійно, або ні. В Канаді взагалі це такий стиль викладання, щось зачитали і всі вільні. У нас зрозуміло що зарплати низькі, а тут зарплати дуже високі...
-
Не мають, то хай буде по вашому.
-
Go the extra mile. No pain, no gain. Persistent pays.
-
Ніт
-
Хочу ще додати, що яка б хороша школа англійської не була, більша частина вивчення мови - це наша самостійна робота. Треба розмовляти, читати книжки англійською, слухати youtube, може радіо, дивитись серіали, фільми. Один американський вчитель радив думати англійською, розмовляти з собою, з котом 🐈⬛
-
Мають ще яке.
-
У людей або є здібності до вивчення мов, або немає. Викладачі не мають великого значення...
-
Я в Україні в училищі за рік мусів вивчити алафіт, для професії обов’язкова англійська, то було 2004 рік, десь в 2016 ходив на курси пів року но результат був поганий такий викладач, я тільки слова вчив, і цього літа ходив 2 місяці в Польщі, от і вся моя англійська, а щоб дійти до рівня В1-В2 це потрібно рік день у день вчитися з хорошим викладачем, тане з такими які толком не вчать.
-
реально на слух багато чого вгадую. я дивлюсь, що з тестами модна натренуватись, якщо хоча б 50% смислу розумієш. Практика і ще раз практика.
-
в Україні я ходив на спікінг клаби. думав, що знаю англійську, але виявилось що всемдуже печально. зараз вимушений спілкуватись англійською. за пів року перейшов мовний бар'єр. Зараз треба згадати часи, але то не важко. Найважче навіть не завчити/згадати нові слова, як вивчити мовні обороти. Їх у словнику не знайдеш. Я у одному тесті зіткнувся з величезною кількістю такої фігні. Мабуть на роботі навушники у вуха і вчити англійську, дома з репетитором + навкруги все англійсткою. Так і витягнеш мову. Треба шукати алгоритми і вчитись, бо я вертатись назад не хочу.
-
Я знаю багато слів, рівень А1-А2
-
якби був уважнішим у відео, може ще бал за слухання набрав би. треба мабуть тренуватись.
-
мені легше, я знаю що мені треьа вивчитм. аби ще бажання велике було. вам треба просто зубрити безліч слів. аби дивитися фільми англійською, треба мати хоча б якийсь рівень. думаю з нормальним репетитором буде діло.