Імміграція до Манітоби
-
Так, як тільки мені від КУК надійшло повідомлення щоб я заповнила ЕОІ - я заповнила, отримала ІТА, і подала аплікацію повну по MPNP. Чекаю зараз на лист-підтримку від КУК, щоб догрузити (сподіваюсь, що нададуть😰🤞🏼🤞🏼🤞🏼) Проте ми вже почали з чоловіком продавати майно і готуватись до переїзду у Вінніпег. Дуже хочеться щоб процес був швидшим, щоб нам не прийшлось ще ІЕLTS наново здавати😅 якщо буде підтримка від КУК, то мені екзамен не страшний. Проте якщо ні - то мене паніка пробирає знову тягнути на 8777🫠🫠🫠🫠 того і переживаю.
-
Я відправляв два і бакалавр і спеціаліста який прирівняли до магістра. Для імміграції потрібно найвищій но якщо два зробити це не проблема.
-
Добрий день. Підкажіть будь ласка чи ви відправляли диплом бакалавра разом з дипломом магістра/спеціаліста. Чи тільки диплом найвищого ступеня – магістра/спеціаліста? Бо в Україні зрозуміло, що ви не можете отримати ступінь магістра/спеціаліста без 4-х років бакалаврату, а ось чи зрозуміють це в Канаді
-
Знайшов роботу в іншій провінції. Якщо рік буду працювати там, потім приїду до Манітоби це якось може негативно вплинути на отримання PR?
-
Доброго дня. Ось, що написано на офіційному сайті. MPNP is offering faster processing for all applications sent by Ukrainian citizens or residents. Тут написано взагалі про процес. The MPNP is also making the Invitation to Apply process faster for those invited under an existing program to ensure they are able to send an application as soon as possible. А ось тут вже конкретно про Invitation to Apply. Далі на сайті є інфо, що стандартний розгляд 6 місяців. Чи буде швидше, ніхто не знає. В цьому ж чаті вже є інфо, що люди подалися на початку травня і досі результату розгляду немає. Я подавалася на початку червня - результату теж поки немає.
-
Доброго дня) підкажіть, будь ласка, чи українські аплікації по MPNP розглядають швидше чи по загальному timeline? Зустрічала в чаті , що ніби як швидше проте на офіційних ресурсах не бачила такого, може я не там шукала🤔 Знайшла лише, що швидше надають ІТА
-
На кордоні з Україною потрібна нотаріальна довіріність одного з батька щодо виїзду дитини де вказаний маршрут руху та термін виїзду для прикордонної служби України тому і не потрібен переклад, а по программі CUAET потрібна згода батька що не забороняї дитині вїхати у Канаду за яку буде відповідати один з батьків, ця згода потрібна лише для Канади тому і переклад повинен обовязково (деякі роблять переклад нотаріальної довіреності що теж підходить по цій программі але у довіреності присутній строк дії а згода без терміну)