Імміграція до Манітоби
-
Додам щодо схеми виїзду. Це, мабуть, вже достатньо відома нелегальна схема виїзду через т.з. Придністров'я. Коли кордон фактично перетинався вже після 24.02, а штамп ставили заднім числом. А потім, на кордоні т.з. Придністров'я та Молдови дата була вже актуальна. Виходило так, що ніби людина на момент оголошення військового стану була в Придністров'ї, а потім виїхала в Молдову. І з точки зору закону ніби все нормально. P.S. Я не підтримую подібних порушень і ставлюсь до таких вчинків і людей, які чинять подібне, вкрай негативно. Але це потрібно було написати для уточнення. Наскільки мені відомо, ту схему вже прикрили. Принаймні, були такі новини.
-
Можливо хтось підкаже чи вірно я зрозуміла: якщо нема родини або друзів в Манітобі АБО нема відпрацьованих 6 місяців там, то подаватись немає сенсу, навіть якщо потрібних 60 балів із 100 набирається за іншими пунктами? Планую в липні приїхати у Вінніпег і потрібен якийсь план🙃 Наперед дякую!
-
Якщо немає кримінальної відповідальності то Канаду це не цікавить
-
Я не пишу такого. Немає кримінальної відповідальності якщо ви не мобілізований
-
Я прекрасно знаю ті норми вони с часів СССР ( тоталітарної держави), цей чат не про політику і не про законодавство не хочу продовжувати дискусії
-
Ухилення від військового обліку - адміністративна відповідальність. Ухилення від призову по мобілізації - кримінальна. Зміна місця перебування (без відповідного дозволу) особою, яка перебуває на військовому обліку, може бути трактована як ухилення від мобілізації. Обмеження на виїзд зазначене не в законі "Про правовий режим воєнного стану" і не в указі Президента, а в Постанові КМУ №57 от 27.01.95 + в роз'ясненні від ДПСУ (яка є частиною військового командування на період воєнного стану).
-
Нема в законі про військовий стан такого обмеження це указ президента про мобілізацію обмежив виїзд
-
В країні військовий стан і всі чоловіки призовного віку 18-60 років за винятком окремих категорій повинні перебувати в країні. Порушення цього є порушенням закону про військовий стан. Так, якщо чоловік вважає що він не є придатним - він може звернутися до військомату, його направлять на медогляд, але в запитанні мова йшла про те, що протипоказань до військового обов'язку немає.
-
Так для цього треба пройти медкомісію потім отримати мобілізаційну повістку і тільки потом ухилятися) і то в таке часто декриміналізуть скоріше за все тому що примус до військової служби не є гарним прикладом цивілізованого суспільства...
-
Порушення адміністративне ( перетин кордону) який ще закон ?
-
По програмі ні, не можу 100% стверджувати, але якщо на момент запровадження військового стану чоловік був в Україні і нелегально перетнув кордон, то в майбутньому це може негативно сказатися, мені здається при набутті того ж ПР чи громадянства, так як цей чоловік порушив закон, якщо таке перевірятимуть в Канаді вже. А якщо до початку військового стану людина перебувала в іншій країні - ну тоді порушень немає.