Імміграція до Манітоби
-
Можете будь ласка розказати, навіщо людям які вже будуть у Манітобі взагалі дивитися на ці 60 балів? Якщо це шлях для тих, хто вже був у цій Провінції і зараз знаходиться у іншій державі вже. Тобто, якщо подаватися у середині Провінції, то потрібно дивитися бали із іншого шляху тоді. Чи може це не все так просто? Зараз намагаюся зрозуміти, бо вже не вперше бачу коли приводять приклад із 60 балами навіть для тих, хто знаходиться у цій Провінції зараз 🙂
-
Увага! За останні кілька днів до мене звернулося кілька учасників чату щодо того, що різні так звані іміграційні "консультанти" з України та Польщі обіцяють надати підтримку від КУК. Так от, КУК НЕ ПРАЦЮЄ із жодним "консультантом" ні в Україні, ні з ліцензованим іміграційним сервісом тут, у Манітобі.
-
-
Про медицину щось говорили? Я пропустила, бо якраз у дорозі.
-
Взагалі, по опису програм з інших двух провінцій, то Манітоба виглядала по умовам в топчику. Наші волонтери рулять)
-
Ні, нема. То був тимчасовий семінар.
-
Я дуже розумію, що мій робочий левел тут просяде. Та і рівень англійського не такий, як у канадців. Тому не претендую на високий рівень. Але просто не хочу змінювати професію на що небудь.
-
Якщо це так, то супер. Я готова з джуніор позиції починати і рости, але зберегти свою українську спеціальність
-
Я максимально вже замотивована) і готова до складностей.
-
Робота на рівень нижча, це не сурвайвл. Це коли ви, наприклад, працюєте драфтером, отримуєте досвід, а далі вже подається на інженерську позицію.
-
Від них прозвучала фраза сьорвайвел джоб.
-
Може тому, що технічні спеціалісти мають більшу відповідальність?! Це ж у нас після інституту/університету ви вже інженер, а тут ще мінімум 4 роки треба проробити, щоб подаватися на інженера у нашому розумінні.
-
Хто «вони»? Спікери семінару? Сюрвайвал джоб - це щось на «мінімалку». Вони на семінарі казали «ідіть на мінімалку»? Чи казали «ідіть рівнем нижче від того шо було в Україні», що мабудь означає, якщо ви були якимось великим керівником у сфері, ну для прикладу маркетингу, то в Канаді може є сенс спробувати почати з пошуку вакансій «просто маркетолог»?